TRT 1 Dizileri

Bir Sevdadır (2024) afişi
Bir Sevdadır
Dram , Romantik
2024
Türkiye
"Hayat futbola benzer" sloganıyla yola çıkan dizide ünlü futbolcu Yasin (Feyyaz Şerifoğlu) ile bambaşka bir hayattan gelen Yeşil'in (Sude Zulâl Güler) kesişen yollarının hikayesi anlatılıyor. 
Kül Masalı (2024) afişi
Kül Masalı
Aile , Dram
2024
Türkiye
Aşık olduğunuz adamın eski karısının hayaletiyle yaşamak zorunda kalsanız ne yapardınız?
Al Sancak (2023) afişi
Al Sancak
Aksiyon , Dram
2023
Türkiye
Pençe Timi komutanı Yüzbaşı Ali Banazl ani bir istihbarat alında hemen timini toplar. ‘’Beyaz Melek’’ kod adını kullanan şüpheli bir kaynaktan gelen istihbarata göre yurt dışında bir adada çok önemli bir buluşma gerçekleşecektir.
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi (2023) afişi
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi
Aksiyon , Tarih
2023
Türkiye
Dizi, Kudüs’ün 88 yıllık Haçlı işgalinden kurtarılmasını konu alıyor.
Kod Adı Kırlangıç (2023) afişi
Kod Adı Kırlangıç
Aile , Çocuk
2023
Türkiye
Aynı mahallede yaşayan çocukların ortak merakı teknolojidir. Fakat drone tasarlamak için bir araya gelen çocuklara yardım edenler de var, onları engellemeye çalışan kötü adamlar da... Dizi, teknoloji meraklısı çocukların heyecan dolu hikayelerini ekrana taşıyor.
Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı (2022) afişi
Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı
Aksiyon , Savaş
2022
120dk
Türkiye
"Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı", Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk kaptan paşası ve kaptan-ı deryası olarak bilinen ünlü denizci Barbaros Hayreddin Paşa'nın hayatı konu almaktadır. Dizi, 2021-2022 yılları arasında yayımlanan "Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı"nın devamı niteliğindedir.
Gönül Dağı (2020) afişi
Gönül Dağı
Aile , Dram , Komedi
2020
120dk
Türkiye
Bir gün çocukluk aşkı Dilek'e yeniden kavuşmanın hayalini kuran Taner ve iki kuzeni, kısıtlı imkanlarla mücadele ederken, unutulmaz bir olayın yolunu açar.
Teşkilat (2017) afişi
Teşkilat
Aksiyon , Dram
2017
26dk
Türkiye
Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, "yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ekrana getirecek... Ankara'daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı içinde gizli bir tim kurulur. Bu timin amacı saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktı