How I Met Your Mother Sezon 8

How I Met Your Mother

How I Met Your Mother Sezon 8 (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
114 oy

2013 - ABD

KomediRomantik

22 Dak.PT22M

Carter Bays Craig Thomas

118 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Dizi Ted Mosby'nin eşi ile nasıl tanıştığını çocuklarına anlatmasını konu alır. Dizi 2030 yılında başlar. Bob Saget 'in seslendirmesiyle asıl karakteri Ted size annenizle nasıl tanıştığımı anlatacağım der ve dizi 2005 yılına döner. Ted arkadaşları ile kendisine küçük bir dünya yaratmış mimardır. En iyi arkadaşı Marshall'ın 9 yıllık sevgilisi Lily'e evlenme teklif etmesinin ardından yalnız kalacağı korkusu ile kendisine o kızı aramaya başlar. Barda Robin ile tanışır. Fakat ilk randevularında ona onu sevdiğini söyler ve randevuları son bulur... Bunların yanında esprili karakteri ile Barney Stinson eklenmesi izleyicileri keyiflendirmektedir.Barney'nin hayatındaki en önemli iki şey cinsellik ve Ted ile olan kankalıklarıdır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen akaju19
Popüler Yorumlar
heyjude (Profesyonel) | 23 Ocak 2013, 21:47

Kesinlikle çok başarılı bir dizi. Bu gerçek zaten ayan beyan ortada. Ve bu sezonda da harika gidiyorlar, kesinlikle bıktırmıyorlar aksine daha da fazla merak ve heyecan duygusu aşılıyorlar. Özellikle 11-12. bölümlerinin dizi için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorum, gerçekten çok şaşırttılar ve duygulandırdılar. Her açıdan duyguyu geçirebilen bir dizi. Beni her zaman güldürebilen bir dizi. Bitmesini asla istemem lakin her güzel şeyin de bir sonu vardır-zaten uzatırlarsa tadı kaçabilir ki hatırladıkça tam olması gereken yerde bittiğini düşünmek-bizi bıktırmasından çok daha iyidir :)

0
+6
PoPC0RN (Dublör) | 23 Ocak 2013, 15:48

Bitmemesi gerektiğini düşünüyorum bende. Her ne kadar daha ted'in eşiyle tanışmalarını görememiş olsak da dizi çok eğlenceli . Aynı konuyla yerli yapım dizi olsaydı bu kadar çok tutacağını da sanmıyorum. her sezonu her bölümü ayrı ayrı güzel.

1
+5
Tüm yorumlar (26)
ufukcelik13 (Dublör) | 18 Aralık 2013, 15:46

Ben normal bir yaşamda Ted'le Robin'in aşkının bittiğini düşünürdüm ilk sezonlardan sonra. Ama bu sezon görüyoruz bazı şeyler oluyor aralarında ve bu tamamen bence senarist tercihi buradan bir çatışma yaratmak istemiş. Yoksa ayrıldıklarında bence bir daha birlikte olmyacakları kesindi özellikle Robin - Barney ilişkisinden sonra. Ama bu sezon bir aşk üçgeni izleyeceksiniz ve hakikaten güzel sahneler var. Ayrıca en önemlisi anneyi göreceksiniz. Bende daha özel birini beklerdim açıkçası ama tamah ediyorum şimdilik belki 9.sezonda başka şeyler olabilir diye :)))

Cevap Yaz
0
1
Sparrooow (Figuran) | 31 Ağustos 2013, 10:57

İlk olarak asıl annemize (artık 8 sezon sonra hepimizin annesi oldu sanki :) güzel değil, ıy Ted bunu mu beğenmiş, çirkin falan yorumlarını çoğu yerde gördüm diziyle alakalı sayfalarda falan. Ama bir insanı sevmek için illa o kişinin dış görünüşünün mükemmel ya da mükemmele yakın olması gerekmiyor ki. Zaten anne de yüzüne bile bakılmayacak birisi değil, aksine Ted'in en sevdiği şeyleri üzerinde toplayabilmiş bir bayan. Müzikle uğraşıyor, Ted'in sevdiği kitapları okuyor. Yani güzellik bakımından eleştirmek saçma, gönül isterdi Zoey ya da Victoria olsun ama Ted bu kızı beğenmiş. :)Son iki sezon birkaç bölüm dışında pek güldürmedi ama pat diye anneyi gösterip dizinin finalini yapmadıkları iyi olmuş, ben bir anneli sezon istiyordum zaten.

Cevap Yaz
0
1
kemerlee (Artist) | 01 Ağustos 2013, 22:09

Şimdi geri dönüp ilk sezonlara bakınca dizinin ne kadar basitleştiğini hatta yavanladığını görüyorsunuz geçen son iki sezon ikişer üçer bölüm dışında tam anlamıyla fiyaskolardı.Zaten kendileriylede devamlı çelişmeye başladılar. Seğrettiğim en iyi komedi dizisi olmanın yanında Tv tarihinin en iyi 10 dizisindedi ama House dışında bu kadar uzatıpta bozulmayan dizi görmedim HIMYM bunu yaşıyor.Final desen gördüğüm en basit finaliydi hele o kemik suratlı kızın asıl kızımız olabilmesi düşüncesi beni çok sinirlendiriyor.Asıl sorun yapımcıların bizim verdiğimiz kadar değer verip ciddiye almamaları komedi dizilerini.

Cevap Yaz
0
1
-CoomeeLy- (Profesyonel) | 24 Temmuz 2013, 17:01

Bu dizi bir efsane bana göre.Özellikle ilk 4 sezonu şahanedir.5-6-7-8 de tabiki normal dizi seviyesinin üstündedir.Bu sezon yani 9.sezon final olucakmış.İçimde tuhaf bir burukluk var.Hiç bitmemesi gerekirdi bu dizinin...

Cevap Yaz
0
0
EMREOCAL (Figuran) | 24 Temmuz 2013, 01:24

Hayatımda izlediğim diziler sıralamasında ilk üçte yer verdim neden? Çünkü; çok başarılı bir senaryosu çok başarılı bir oyuncu seçimi ve çok başarılı oyuncuları var. Arkadaşla sürekli anneyi görmek istiyorlar ama ben istemiyorum (zaten anne beklediğim gibi çıkmadı) ve bildiğim kadarıyla 9. sezon son olacak bu diziyi bırakmak da benim için zor olacak. Bu dizi de ki gibi arkadaşlarımın olması için ne gerekiyorsa yapardım. Herkes Barney'i favorisi olarak gösterse de benim favorim kilit adam Ted Mosby. Herkes bu diziyi izlesin izlemeyenlere de izlettirsin 10/9.0

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz