school 2013

school 2013 (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.9
/ 10
33 oy

-

60 Dak.PT60M

Lee Hyun-Joo

 -

34 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Seungri Lisesi, akademik puanlamanın önemli olduğu Seoul'de bulunan 178 lise içerisinde en kötü olanıdır. Seungri Lisesi, artık yeni öğrenciler için sunumlar hazırlamakla meşguldür. Sınıf 2, 2. sınıflar arasında en dipte olandır. Nam-Soon (Lee Jong-Suk), okul çetesinin bir üyesi olan Jung-Ho'nun (Kwak Jung-Wook) desteği sayesinde 2. sınıflar için sınıf başkanı seçilmiştir.Se-Chan (Daniel Choi), Gangnam'da bulunan ünlü bir enstitüde Kore dili öğretmenidir. Seungri Lisesi'ndeki öğrencilerin puanlarını yükseltmek amacıyla okul, Se-Chan'ı görevlendirir. Se-Chan, okulun açılış sunumunda ortaya çıktığı zaman, Nam-Soon mahcup olur.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen GSbesraGS

"school 2013" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Tüm yorumlar (13)
IremCetinIpek (Dublör) | 09 Mart 2014, 13:49

Aigoo! Bıktım lan şu kore dizilerinin sonundan. Ne var sanki azıcık 10 dakika daha ekleyip düzgün bir final koysan çugulle!! İçinde dram olmadığı halde izlediğim tek diziydi sanırım. Ki ondada bir yerde fena bir ağlama isteği geldi gitti neyse ki! Ama cidden şu dizilerin sonunu bi zahmet düzgün bitirsinler! Acı be Lee Hyun-Joo !

Cevap Yaz
0
0
umuthersey (Amatör) | 24 Aralık 2013, 03:23

Şimdi bitirdim ve hemen ne kadar güzel ve etkileyicic bir dizi olduğunu yazmak istedim. Aslında diziye Kim Woo Bin ve Daniel Choi için başlamıştım ama ilk bölümden itibaren hem konusu hem oyuncularıyla beni tamamen kendine bağladı. diğer liseli kore dizilerinin aksine içinde aşk değil gerçek arkadaşlıklar, dostluklar vardı. hem senaryo çok iyi hem de oyuncular üstlerine düşeni çok iyi yerine getirmişler. tüm duygular çok başarılı yansıtılmıştı ve bende hiç yapmacık bir sahneye rastlamadım . hem sonuna kadar güldüren hemde ağlatabilen çok başarılı bir dizi. insanlara verilecek büyük dersleride içeriyordu ayrıca. ben çok beğendim ve şu andan itibaren favorilerim arasında. :)

Cevap Yaz
0
1
bgmizmir (Amatör) | 11 Ağustos 2013, 19:32

Konu güzeldi etkileyiciydi, konunun işlenişi de güzeldi ve ilginç bir şekilde bir lise dizisinde hiç aşk yoktu. Tüm bunlar izlemek için yeterli sebepler ama gerçekçi olmak lazım ki bu dizinin bu kadar izlenmesinin nedeni Lee Jong-suk, Kim Woo-bin ve Daniel Choi.

Cevap Yaz
0
0
GzmOzl (Figuran) | 05 Ağustos 2013, 14:17

Güzel, bazı yerler etkileyici. Ama Jung-Ho karakterinin sonu iyi örnek olsaydı umut yansıtırdı. İniş ve çıkışlar iyi yansıtılmış.
İtiraf: Sadece yakışıklı oyuncular için izledim.

Cevap Yaz
0
0
gorilyavrusu (Amatör) | 05 Ağustos 2013, 02:51

kim min ki nedense çak tatlı geliyor bana. ne hoş bi kişilik o öyle gerçek iyiylik meleği

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz