Sonsuz Aşk

Dragonfly

Sonsuz Aşk (2002) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
221 oy

12 Temmuz 2002

2002 - ABD

DramFantastikGizem

104 Dak.PT104M

Brandon Camp Mike Thompson David Seltzer

232 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Chicago Memorial Hastanesinin acil servisinin şefi olan Dr. Joe Darrow(Kevın Costner), travma ve yaralanma vakalarında tanınmış bir uzmandır. Kendisi gibi bir doktor olan eşi Emily (Joe Morton)Venezüella’daki bir yardım görevi sırasında, dağda geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını yitirir. Onun bu göreve gitmesine baştan beri karşı çıkan Joe büyük bir buhran içine girer.Olayın üzerinden altı ay geçmesine rağmen Emily’nin cesedi bulunmaz. İçine girdiği buhran nedeniyle hastanedeki davranışları kötüye giden Joe’ya yöneticisi bir süre izin alıp kafasını dinlemesini önerir. Joe kendisini Emily’den kalan anılarla beraber tüm dünyadan izole eder. Bunlar arasında karısının simgesi olan yusufçuk böceği de vardır. Bir gece evde yanlız başınayken yusufçuk şeklideki broşlardan birisi sanki biri tarafından itilmişcesine masadan yere düşer. Joe gittikçe daha fazla halüsinasyonlar görmeye başlar. Joe’nun tanıştığı yakın ölüm tehlikesi geçirmiş bazı gençler karısının onunla bir iletişim kurmaya çalıştığını söylerler. Bu tarz olayları inceleyen bir rahibe Joe’ya onun ve Emily’nin bitmemiş bir işi olabileceğini ve bunu tamamlamadan gördüğü halüsinasyonlardan kurtulamayacağını söyler.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen semra67
Tüm yorumlar (92)
EnsFdn (Profesyonel) | 27 Eylül 2013, 16:00

sonu dışında pek etkileyici bi film değildi. yinede izlenebilir.

Cevap Yaz
0
2
osman_guldez (Amatör) | 07 Temmuz 2013, 23:03

Etkileyici final sahnesini saymazsak film çok olağan, sıkıcı ve tahmin edilebilir şekilde ilerliyor. Neler olacağını o kadar çok kestiriyorsunuz ki artık şu son gelsin de şaşırayım artık diyorsunuz. Kendi açımdan çok etkileyici bir film olduğunu söyleyemem.

Cevap Yaz
0
0
Mucellit (Figuran) | 28 Mayıs 2013, 12:48

Sonunu asla kestiremiyorsunuz sonunda şu olacak bu olacak diye yorum yaparken armut gibi kala kalıyosunuz :)

Cevap Yaz
0
0
mahoali (Amatör) | 29 Ocak 2013, 01:53

gayet güzel bifilm 7.7

Cevap Yaz
0
0
realistHmeyra (Amatör) | 05 Ekim 2012, 18:19

Gerçekten çok güzel etkileyici bir filmdi....Şahsen sinema da izlemek isterim..
Filmi izlerken bir tek o alttan alttan çalan ama tam olarak duymadığım ve dinleyemediğim o harkulade müziği merak etmekdeyim..adını sanını bilen birileri varsa ve bana söylerise çok sevinirim..:)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz