Lise Ateşi

Assassination of a High School President

Lise Ateşi (2008) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
111 oy

2008 - ABD

GizemKomediSuçGençlik

93 Dak.PT93M

Tim Calpin Kevin Jakubowski

75 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

 
Lisede ikinci sınıf öğrencisi olan Bobby Funke, okul gazetesinde muhabirlik yapmaktadır. Sosyal yetenekleri çok gelişmemiş olan Bobby’ye gazetecilik okul hiyerarşisinde bir kazanım henüz getirmemiştir. Bununla birlikte Bobby sınıfnın en umut vaat eden öğrencisidir. Okul bitirme sınavlarına yaklaşılırken, sınav soruları çalınır. Bunu araştıran Bobby olayın çok daha karmaşık olduğunu öğrenir. Bu bilgi onu okulun en popüler öğrencisi yapacaktır..

Filmi Ekleyen celine105
Tüm yorumlar (41)
CONVAYNE (Artist) | 19 Mart 2014, 14:40

Ele alınan hikaye bir gençlik filmi açısından güzel olsa da artık sinemaya tamamen yerleşen yeni nesil bol küfürlü, bol seks mevzulu ve seksi kızlı Amerikan gençlik filmlerinden. B.Willis adına bakmayın yine para için oynamış amcam.

Cevap Yaz
0
0
CTRyan (Amatör) | 13 Aralık 2013, 03:24

Yorumları okuduğumda izlememeye karar vermiştim izlicek film kalmadığı için izlediğim bir film ancak Mischa Barton harikaydı, Bruce Willis alışmışın dışındaki bir filmde görmek beni şaşırttı ama keyifle izlettirdi.

Cevap Yaz
0
0
oguzhank8 (Profesyonel) | 27 Ağustos 2013, 08:46

Kaliteli filmlerden sıkıldığınızda arada mola amaçlı izlerseniz çok büyük tat alabilirsiniz sonra büyük bütçeli filmlere decamm...

Cevap Yaz
0
0
ranchoddasshamaldas (Figuran) | 09 Temmuz 2013, 18:50

Öncelikle şunu söylemem gerekir ki film beklediğim kadar komik değildi. Sadece birkaç sahnesi dışında komediden söz edilemez. Film daha çok dram ağırlıklı olmuş, gençlik filmi olmasına rağmen.
Filmin başrolündeki eleman gayet soğukkanlı ve durgundu ki bunun nedeni de işinden dolayı çok efor sarf edip yorulmasındandır. İsmine bakınca bayağı hareketli ve seksi bir fil bekliyorsunuz. Lakin içeriği hiç te öyle değil. kötü demiyorum ancak çok yüksek beklentilerle izlenilmemesi gereken bir film.

Cevap Yaz
0
0
kemal_hekimoglu (Figuran) | 19 Haziran 2013, 04:13

Çok hoş bir filmdi izlemeyen çok şey kacırır :D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz