Ölüm Oyunu

Stay Alive

Bütün Fragmanlar ►
Ölüm Oyunu (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
369 oy

24 Mart 2006

2006 - ABD

GerilimKorku

85 Dak.PT85M

 -

 -

376 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Oyunda Öldüysen Gerçekten Öldün Demektir!

Bir arkadaşlarının acımasızca öldürülmesinin ardından bir grup genç kendilerini 17. yüzyılda “Kanlı Kontes” olarak bilinen bir asilzadenin tüyler ürperten gerçek yaşam hikayesinden esinlenilerek hazırlanmış hayatta kalabilmeyi amaçlayan korku dolu bir video oyununda hayatta kalma mücadelesi verirken bulurlar.

Oyunda ölenlerin gerçek hayattada öldükleri bu oyun hakkında hiçbir şey bilmeyen gençler oyunu oynamaya başlarlar. Çok geçmeden oyunda canlandırdıkları karakterler gibi aynı yöntemlerle teker teker öldürülmeye başlarlar. Oyun dünyası ve gerçek dünya arasındaki çizgi hızla yok olurken gençler acımasız ve gaddar Kanlı Kontes’I yenmek ve bu aradada hayatta kalmanın bir yolunu bulmak zorundadırlar.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen chavo
Popüler Yorumlar
PKellerman (Dublör) | 10 Eylül 2012, 01:12

"amerika'da 100 milyon oyuncu var bunların 4 kişisinden 1'i muptela derecesinde" diye başlayan bir fragmanı var.Son dönemde sayıları gittikçe artan teknoloji temalı korku filmlerinden biri. bu artışın sebebi tabi ki teknolojik araçların gündelik hayatta gittikçe daha çok söz sahibi olması, insanların hayatlarını daha etkili şekilde şekillendirmesi. çoğu türde olduğu gibi korku türü de bu araçları olabildiğince sömürmeye başladı.Filme gelirsek korku-gerilim fimleri arasında kendine yer bulabilecek ortalama bir filmdi.İzlenir...

0
+4
MelanieStryder (Dublör) | 27 Temmuz 2012, 16:37

Konusu farklıydı bu yüzden beni sardı en azından durmadan cinayet işleyen katillerden sıkılmışken bulduğum bir filmdi severek izledim,bence izlemeye değer yani gerilim seviyorsanız çok korkunç değildi.Sadece,''Oyunda öldüysen gerçekten öldün demektir!''muhabbetini çok sevdim.

0
+4
Tüm yorumlar (207)
61fallenangel (Figuran) | 18 Nisan 2014, 20:45

Sıkıcı, saçma ve basit bir korku filmi. Kendilerince farklı bir şeyler yapmaya çalışmışlar ama olmamış. Yoklukta bile gitmez bence!

Cevap Yaz
0
0
gunahkarsupheci (Profesyonel) | 08 Mart 2014, 22:19

"Oyunda öldüysen gerçekten öldün demektir."
İlk şunu söylemeliyimki çok sıradışı bi senaryoya sahip ve işlenişte başarılı. Gerebiliyor, havalı bir korku havası var(korkutmuyor bence tabi). Ölüm sahneleri çok iyiydi, ayrıca o bir gül atarak ölmekten kurtulmak daha doğrusu ertelenmiş olması hikayeye ayrı bi fantastik havası katmış.
Tekrar tekrar severek izleyebileceğiniz filmlerden biri olabilir. Çok akıcı gelişip yani olaya hemen girip sizide etkisi altına çokda iyi alabiliyor.
Kesinlikle arşivlik. Şiddetle tavsiye ediyorum farklı ve kaliteli bi korku gerilim filmi. Oyun konulu korkulardan çok daha iyiydi bu.

Cevap Yaz
0
0
enthroned (Figuran) | 05 Ocak 2014, 22:01

son yarım saatteki koşuşturmayı filmin geneline yaysalarmış çerezlik film olmaktan kurtarabilirlermiş belki...

Cevap Yaz
0
1
nagehanbyr (Dublör) | 11 Aralık 2013, 22:15

Filmin doğru çevirisi "Hayatta Kal" . Kurgusunu çok beğendiğim ve kendisine has çekim gücü olan değişik bir film.İzleyicisini adeta içine çekiyor.Gerilim veya korku hissetmesem de o büyülü atmosfer çok etkileyiciydi.Sevdim..

Cevap Yaz
0
0
ipek7 (Figuran) | 26 Kasım 2013, 14:23

İlk izlediğimde çok etkilenmiştim. (6 yıl önce). Farklı bi konuya sahip (halada öyle. günümüzdeki filmlerde bu konulu film hatırlamıyorum). izlenebilir. İzlemediysenizde bişey kaybetmezsiniz.Filmin konusu game over olduysan hayatta da ayısı oldun demektir.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz