Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede

Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede

Bütün Fragmanlar ►
Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.6
/ 10
1086 oy

07 Aralık 2012

Komedi

Murat Şeker Ali Tanrıverdi

402 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.

Devamı
Gizle
Popüler Yorumlar
dogukan35 (Efsane) | 03 Temmuz 2013, 12:16

Çakallarla Dans 2.. Neyse ney.. Hadi birinci film tuttu, ikincisini de çekelim.. Herşey tamam da keşke ciddi ciddi sıvamasaydınız ! Bu kadar netim.. Gerçekten birinci filmde insanı güldüren, eğlendiren sahneler oldukça iyi ve fazlaydı.. Ancak bu filmn yarısı ilk filmin kopyası, diğer yarısı ise nasıl saçmalayabilirizin kanıtı bana göre.. Şu filmde neler aklında kaldı dersen komedi adına gerekirse spoiler olur ama onu da çoğu kişi ilk filminden hatırlayacak Hikmet'in tekrardan beyazı, un zannetmesi oldu.. Haa aynı sahne için tekrardan aynı filmi çekmek istemişseler o zaman ayrı düşünelim ! İşin esprisini bir tarafa bırakırsak amaç neydi be Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker.. Ayrıyetten kendini filmde oynatmak.. Nedir bu arkadaş.. Saçmalamanında bir sınırı olduğu kanaatindeyim.. Avm de eylem diye top oynamak amaaaan.. Bu kadar doluluğa rağmen biraz da oyunculardan bahsetmek gerekir.. Timur Acar yine kendini sevdirdi.. Hastasıyız Dede artık onun ve de sosyal medya için fenomen haline geldi.. Şevket Çoruh ve de artık ününe ün katmaya devam eden İlker Ayrık'tan ise klasik bir performans izleyici ile buluşuyor.. Son olarak gerçekten daha iyi yerlere gelmesi gerektiğini düşündüğüm, hayatım da bir kere konuşma fırsatı bulduğumda bunu onada söylediğim, harika bir oyuncu olan Murat Akkoyunlu söz etmek isterim.. Gerçekten mimikler, hareketler ve oyunculuk çok mükemmel bana göre.. Klasman atlamalı artık.. Tipler genel olarak iyiydi şimdi.. Son dedim ama aklıma son anda gelen nokta; Doğa Rutkay ile beraber rolü oldukça itici, oldukça gereksiz ve de ne diye koyulmuş olduğunu artık bu kadar eleştiriden sonra konuşmadan sadece yazmak istiyorum.. İlk filmi izlediniz mi ? (Şahsen ben beğenmiştim) İkinciside çıkmış, izleyeyim diyorsunuz.. Ama elinizde daha iyi filmler varsa başka filmlere yönelmenizi tavsiye ederim.. Birde bundan alt seviyede Türk filmleri de yok mu ? Tabi ki de var ama uzak kalmak gerektiği kanaatindeyim.. Herkesin zevki farklıdır ayrıca ! Genel itibariyle çok vasat bulduğum Çakallarla Dans 2 filminin oyuncularını artık daha kaliteli ve komik bir film de görmek dileyiğle.. 4.5/10..!!

0
+16
Ygithan (Figuran) | 04 Kasım 2012, 14:52

Kardeşim ne içtiysen banada söylede bende icem , 1 ay var daha flime

2
+15
Tüm yorumlar (590)
mstfcn3 (Figuran) | 24 Nisan 2014, 01:50

ilkine göre çooook kötü. 5/10

Cevap Yaz
0
0
Kivalo (Figuran) | 21 Nisan 2014, 02:07

İlk filmin gerisinde kaldığı kesin. Ortada konu diye birşey yoktu. Komedi filmlerinde mantık aranmaz elbette ancak hakikaten olmamıştı. İlk film tuttu devam edelim mantığıyla yapıldıysa üçüncüsünün gelmemesi dileğiyle.

Cevap Yaz
0
0
berkay_eltutan (Amatör) | 22 Mart 2014, 10:24

Abi böyle güzel filmi yapana çok saol ya oyuncu kadrosundan ziyade komiklikleri süper abi Şevket çoruhu hep silahlı ve sinirli rolde izledik ama komedide de üstüne yokmuş :D

Cevap Yaz
0
0
ogmv (Figuran) | 17 Mart 2014, 16:29

Böyle bir filmi ben çekseydim,bir kenara geçer utanırdım.

Cevap Yaz
0
0
alperen1903 (Amatör) | 10 Şubat 2014, 21:21

Ben filmi beğendim.Çok güzeldi film 3.filmi bekliyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz