Şans Perisi İş Başında

Tooth Fairy

Bütün Fragmanlar ►
Şans Perisi İş Başında (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
233 oy

2010 - ABDKanada

AileFantastikKomedi

101 Dak.PT101M

Jim Piddock Lowell Ganz Babaloo Mandel Randi Mayem Singer Joshua Sternin Jeffrey Ventimilia

Diş Perisi

199 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Cezası dunyanın en fazla sevilmeyen diş perisi olmaktır.Derek hokey oyuncusudur ama buna rağmen kendisine verilen işi yapmak için elinden geleni ardına koymayacak kendi yontemleriyle sizleri kahkahaya boğacaktır..

Filmi Ekleyen kadirdotcom
Popüler Yorumlar
VFV (Star) | 01 Temmuz 2013, 01:05

Dwayne Johnson sadece aksiyon sinemasında değil bu tip filmlerde de ne kadar iddialı bir isim olduğunu gösteriyor. Gençlere yönelik bir film gibi görünse de her yaştan insanın ders alacağı bir filmdir. Filmin ilk sahneleri sıradan sadece sonrasında açılıyor. Komedi türünün yoğunlukta olduğu film Buz hokeyi severleri de memnun edecektir. Ki ben Buz hokeyi takip eden biri değilim bu filmle hoşuma gitti. Daha öncede Buz hokeyiyle ilgili filmler izlemiştim. Film Küfür veya argo ile güldürmüyor gerçekten komik sahneleri var. Her insanın hayalleri vardır onların inandıkları ve mucizeler. Bunu onların elinden alırsanız her şeylerini almış olursunuz tüm umutlarını. 10/ 7.5

0
+6
Tüm yorumlar (111)
CONVAYNE (Artist) | 25 Mart 2014, 16:28

Walt Disney filmlerinin ayarında (ama daha kötü) çocuklara öğüt vermeyi hedefleyen filmlerden biri olmuş. Dwayne Johnson`ın aksiyonu bırakıp bir dönem başarılı olmuş Hulk Hogan ve Arnold Schwarzenegger gibi iri ve sevimli adam karakterine büründüğü son üç beş filminden biri ama onlar kadar başarılı olup olmadığı tartışılır; bence buna bir son verip kendisini zirveye çıkaran ve hayran kitlesinin oluşmasına neden olan aksiyon komedi türü yapımlara devam etmeli.

Cevap Yaz
0
0
gunahkarsupheci (Profesyonel) | 07 Mart 2014, 21:37

Ailece izlenilebilecek hoş, keyifli, sıcak samimi, ders veren bir film.
Aksiyonların oyuncusu Dwayne Johnson bu filmdede oyunculuğunu konuşturdu.

Cevap Yaz
0
0
faysal26 (Artist) | 10 Ekim 2013, 23:53

eylenceli,keyifli ailecek izlenilebilcek bir yapım olmuş kendi adıma beyendim..Dwayne johnson sempatik farklı biri bu roldede güzel oynamış..

Cevap Yaz
0
0
hazerfan (Amatör) | 02 Temmuz 2013, 18:31

Boş vakitlerde izlenebilecek keyifli bir film

Cevap Yaz
0
0
VFV (Star) | 01 Temmuz 2013, 01:05

Dwayne Johnson sadece aksiyon sinemasında değil bu tip filmlerde de ne kadar iddialı bir isim olduğunu gösteriyor. Gençlere yönelik bir film gibi görünse de her yaştan insanın ders alacağı bir filmdir. Filmin ilk sahneleri sıradan sadece sonrasında açılıyor.

Komedi türünün yoğunlukta olduğu film Buz hokeyi severleri de memnun edecektir. Ki ben Buz hokeyi takip eden biri değilim bu filmle hoşuma gitti. Daha öncede Buz hokeyiyle ilgili filmler izlemiştim. Film Küfür veya argo ile güldürmüyor gerçekten komik sahneleri var. Her insanın hayalleri vardır onların inandıkları ve mucizeler. Bunu onların elinden alırsanız her şeylerini almış olursunuz tüm umutlarını.

10/ 7.5

Cevap Yaz
0
6
Görüşleriniz