Karanlıktan Gelen

Dark Skies

Bütün Fragmanlar ►
Karanlıktan Gelen (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
236 oy

31 Mayıs 2013

2013 - ABD

GerilimKorku

97 Dak.PT97M

Scott Charles Stewart

152 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Paranormal Activity ve Ruhlar Bölgesi yapımcısından yeni bir doğaüstü korku filmi daha; şehrin ufak mahallesinde yaşayan genç bir aile, Daniel ve Lacey Barett çifti huzurlu ve güvenli yaşamlarını bir anda tehdit eden bir dizi rahatsız edici olaylara tanık olmaya başlıyor. Tahmin edilemez derecede korkunç bir kuvvet tarafından tehdit edildiklerini anladıklarında Barret ailesi, durumu kendi yolları ile çözmeye çalışarak bu ölümcül gizemin peşine düşüyorlar. 

Filmi Ekleyen AlwaysFun

"Karanlıktan Gelen" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Popüler Yorumlar
mertercan (Artist) | 23 Aralık 2013, 13:32

"YA EVRENDE YALNIZIZ, YA DA DEĞİLİZ." daha ne kadar büyük olduğu ölçülememiş bu evrende bir toz tanesinden bile daha küçük değerimizin olduğunu biliyoruz ama bizden başka varlıkların da olduğunu hala kabullenmiş değiliz. açıkçası bana mantıksız geliyor koskoca evrende sadece insanların ve hayvanların yaşıyor olması. daha başka varlıkların da olduğuna inanıyorum şahsen. Dark Skies da bunu irdeleyen bir film aslında. uzaylılar sıradan bir aileye bilinmedik bir biçimde musallat oluyor ve bu ailemiz onlardan kurtulmak istiyor. gerilim açısından gayet iyiydi. gerildiğim yerler oldu. uzaylılar da 3-4 kez gösterildi ama korkutucuydular. filmde her korku fiminde alıştığımız klişeler de mevcut, aslında rüya olup onu gerçek sanmamız gibi.. müzikleri de sevmedim ben daha etkileyici bir şeyler olabilirdi sanki. fakat tüm bunlara rağmen seyir keyfi ve gerilim dozu yüksek bir film çıkmış ortaya. açıklanmayan bazı şeyler var umarım devam filmi gelir. 6.7

1
+8
InfectedMushroom (Amatör) | 30 Nisan 2013, 02:53

LÜTFEN DİNLEYİN.Bu filme kötü diyen ergen kardeşlerimin yorumunu dikkate almayın.Lütfen yalvarıyorum.Sadece şu kadar söyleyebilirim 2013 'de çıkan , Bilim Kurgu ve Gerilim dalında en iyi ama en iyi film.Göz kırpmadan 9 puanı verdim filme.Ben Müslüman insanım , Dabbe gibi filmleride izledik , ancak hiç birinde bu kadar gerilmedim.Filmin kalitesi kendini okadar belli ediyor ki Başladıktan sonra koltuktan kalkmanız kesinlike mümkün değil.Finalindeyse Tüylerim Diken diken olmaktan ziyade Kolumda tüy kalmadı.Sizi finaliyle Uçuracak , harika bir film kesinlikle.

3
+6
Tüm yorumlar (173)
CONVAYNE (Artist) | 16 Mart 2014, 11:16

Fourth Kind Signs ve Fire in the Sky gibi uzaylı gizli istilaları, deneyler ve kaçırılmaları üzerine bir film. Bu kez gizem unsurları biraz daha fazla ve bu gizemler açığa çıktıkça verilen cevaplar aklıla mantığa daha uygun. Gerilim de eklenerek ve buna o hissi veren iyi ses efektleri/müzikler dahil edilerek iyi bir şey yapılmış.
Konu uzaylılar olduğunda ben aksiyonu tercih ederim bu tür hikayeler hep sıkmıştır ama bu kez pek sıkılmadım.

Cevap Yaz
0
0
anlgucluu (Figuran) | 10 Şubat 2014, 22:54

Bilgisayara virüs girseydi de bu Dark Skies adlı yüzyılın en dandik filmini izlemeseydim. Bu filmin senaryosunu yazan senariste 1, abi çok iyi ya bu senaryoyu hemen çekelim diyen yönetmene de iki defa..!

Cevap Yaz
-2
+2
raincan34 (Amatör) | 07 Şubat 2014, 20:22

Gizemli aynı zamanda sürükliyici bi ufo filmi. Mutlaka izleyin. Evrende yalnız değiliz.

Cevap Yaz
0
0
CRUSERR (Amatör) | 24 Ocak 2014, 19:33

Değişik bir konusu vardı bu beni sevindirdi.Gerilim baya bir yüksekti keza oyunculuklarda iyidi.İzlenebilir..

Cevap Yaz
0
2
ikonium42 (Artist) | 21 Ocak 2014, 17:23

Sağlam gerilim farkını hissettiriyor..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz