Peri Masalı

Peri Masalı (2014) afişi Facebook'ta Paylaş Seanslar
Ekle
5.9
/ 10
64 oy

28 Mart 2014

Romantik

Biray Dalkıran

16 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Filmin baş kahramanı Mert'in hem aile içi savaşlarını hem de aşık olduğu Peri ile arasında geçen ilişkiyi konu alıyor.
1 milyon TL bütçeyle çekilen film, 2014'ün Mart ayında izleyicilerle buluştu. Son olarak Bana Bir Soygun Yaz filmini yöneten Biray Dalkıran, bu kez duygusal bir hikayeyle karşımıza çıkıyor.

Popüler Yorumlar
kamilsarlar (Amatör) | 08 Mart 2014, 00:50

bi saçma yapım daha sinemaları işgal etmeye hazır desenize.

3
+7
kadirsk (Amatör) | 25 Mart 2014, 23:37

gidin dizi yapın agır geliyo

1
+5
Tüm yorumlar (27)
frdnn (Amatör) | 11 Nisan 2014, 16:38

Hiçbir zaman internetten film izlemedim. Asla netten video vs indirmedim. Hiç bir zaman korsan kitap almadım. Asla korsan cd den müzik dinlemedim. Hepsine gidemesem de çoğu filme vakit ayırırım ve iyi ya da kötü sonuçta ortada bir emek var. Sen işyeri patronuyla garsonu kıyaslıyorsun ama dünyada hiç kimse aynı konumda olmak zorunda değil .Biri oturduğu yerden yönetir. Diğeri 3 kuruş paraya köpek gibi çalışır. Kendimi kahraman ilan etmeye çalışmıyorum. Zaten bende hepi topu asgari ücretle çalışıyorum. Ben bizim insanlarımızın türk filmine karşı önyargılarından nefret ediyorum. Kalkıpta bu filmi ve kalitesini yüzüklerin efendisi ya da çok daha iyi bir filmle kıyaslamıyorum. Ama her ne şekilde olursa olsun yapılan işe saygı duyulmak zorundadır. Beğenmeyebilirsin itirazım ona değil. Filmi izlemeden yapılan aptalca yorumlara. Ben sevgili Biray Dalkıran'ın çok yakın takipçisiyim. Kendisinin film ve dizilerini her ne şekilde olursa olsun iyi ya da kötü izlerim. Yaptıklarını beğenmeyebilirim de. Bu benim kendi seçimim. Şunu da söyliyeyim ki benim gittiğim sinemaların maliyeti hiçbir zaman 40-50 tl olmadı. Sen artık sinema dışında farklı şeyler yapıyorsan o başka. Her gün Günde en az 6 tl sigaraya veren bir insan için haftada bir film izlemek hiçkimseye koymaz. Ayrıca senin yorumunda verilen eksi birisine böbrek yardımında bulunmaya karşı olmak değil. Anlaşıyın bir kere burdan kaybediyor. Ayrıca benim ilk yorumumda belirttiğim şey İZLEMEDEN YORUM YAPILMASIYDI.. SAYGILAR !!!!!

Cevap Yaz
0
1
moonheartt (Amatör) | 11 Nisan 2014, 14:31

Her kötü Türk filminde bir kahraman izleyici çıkıyor emeğe saygıdan bahsediyor çözebilmiş değilim emeğin ne olduğunu.internetten beleşe film izleyip yorum yapıyorlar.Ortalama günlük geliri 40,50 lira olan bir halkız.Yanına bir arkadaş,sevgili,eş,dost vs. vs. alıp sinemaya gitmenin maliyeti 40,50 lira.burada yorum yapıp ayda kaç kere sinemaya gidip para harcayan var onuda bilemem.Bi avatara bi yüzüklerin efendisine falan filan veririm o parayı sinemaya amenna acımam.Emeklerini savunduğunuz oyuncuların yanına discolardan mankenlerle çıkarken yaklaşın bakayım tokalaşmaya.Masa başında oturup akşam eve gittiğinde yoruldum diyen bir restoran sahibiyle,onun yanında çalışıp 12,13 saat ayakta koşturan ve yoruldum diyen garsonun arasında verilen bir emek farkı var sanırım.Ayrıca bu film için daha önceki bir yorumumda,bu filme 1 milyon bütçe harcayacaklarına üç beş böbrek hastasına yardım etselerdi daha iyi olurdu demiştim.eksiye basan arkadşlar olmuş.Dilerim o duruma düşmezler,yardıma muhtaç olmazlar.

Cevap Yaz
0
2
frdnn (Amatör) | 11 Nisan 2014, 14:15

Fikirsiz, saygısız, cins ne kadar insan varsa oturup hususi yorum yapmış. Siz ne olarak insanların emeklerine hakaret edebiliyosunuz ki. Beğenmediniz mi eksi puan ver bitsin gitsin. yok siz dizi çekin, ben oyuncuların dizilerini bile seyretmiyorum falan filan. İzleme arkadaş o zaman izlemediğin bi filme de ne yorum yap ne puan ver. Herkesin bir emeği var. Bu film herkesi geçiyorum sadece Biray Dalkıran'dan ötürü izlenirdi. Buna keza bence oyuncular gayet iyi..

Cevap Yaz
0
1
Pink9292 (Amatör) | 11 Nisan 2014, 19:54

Ne emeği ya? Bu filme emek verildi demek izleyicilere saygısızlıktr. Çek beş on kuruşa filmi sonrada paraları cebe indir.Yok öyle bi mantık.Bu tarz filmleri internetten bile izlemem vaktime yazık :)

0
0
TilkiAndre (Jön) | 08 Nisan 2014, 00:18

1 milyon TL bütçe ile çekilen bu film de, kamera ve oyunculara ödenen para hariç geri kalanı nereye kullanıldı acaba?

Cevap Yaz
0
0
crowxxx (Figuran) | 05 Nisan 2014, 18:57

arkadaşımla film bulamadık dedik bu filme gidelim filmde romantik komedi yazıyor bir girdik 2 komik sahne var gerisi iç karartıcı hayatımızdan 1:30 saat gitti ayrıca insanın pisikolojisini bozuyor berbat ötesi

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz