Son Ayin Bölüm 2

The Last Exorcism Part 2

Bütün Fragmanlar ►
Son Ayin Bölüm 2 (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8
/ 10
122 oy

10 Mayıs 2013

2013 - ABD

GerilimKorku

88 Dak.PT88M

Damien Chazelle

The Last Exorcism Part II

55 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Eli Roth & Strike Entertainment dünya çapında 70 milyon dolar hasılat yapan THE LAST EXORCISM’in devam filmini daha korkutucu bir şekilde izleyiciyle buluşturuyor. Öyle görünüyor ki Nell Sweetzer’ın son şeytan çıkarması çok da işe yaramamış. Nell geri dönüyor, şeytanları da...
 
İlk filmin kaldığı yerden devam eden ikinci filmde şeytani bir ritüel sırasında bir tarikat aracılığıyla şeytani bir bebek doğuran Nell Sweetzer oradan kaçtıktan sonra üstü başı kir içinde ve korkmuş bir şekilde ormanda bulunuyor. Nell doktorlar tarafından muayene ediliyor ama geçen birkaç ayı hiç hatırlayamıyor. Sadece yaşananların sonucunda ailesinin öldüğünü biliyor. Davreaux’ya taşınıyor ve terapist Frank Merle’ün yardımıyla hayatını bir düzene sokmaya çalışıyor. Hatta Chris isimli bir gençle çıkmaya ve yerel bir otelde çalışmaya bile başlıyor.
 
Ama Nell bir şeylerin yanlış gittiğini hisseder. İlk ŞEYTAN ÇIKARMA’da onu ele geçiren şeytan yine Nell’in peşindedir. Şeytan Nell’i istiyor ama öncekinden daha farklı bir şekilde…

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Hkn0650

"Son Ayin Bölüm 2" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Popüler Yorumlar
Wafflee (Artist) | 10 Haziran 2013, 01:48

Korku unsuru taşıdığını düşünmüyorum.Ben beğenmedim filmi.Bir iki sahne hariç bir şey olduğu yok.O sahnelerde de çok etkilendiğimi söyleyemeyeceğim.Kurgu basit,oyunculuklar vasat,ilerleyiş sıkıcı sonunda da böyle kötü bir film.Ayin sahneside çok özensizdi.İmdb puanı boşuna düşük değilmiş izlediğimde çok iyi anladım.Artık şu korku filmlerinde şeytan çıkarma sevdasından vazgeçseler iyi olacak.

0
+5
frozenlover (Figuran) | 12 Mayıs 2013, 02:06

filmi benim gibi gece yarısı izlemenizi tavsiye ederim , baştan sona geriliyorsunuz , özellikle saymadım ama oldukça fazla irkildim, beğenmeyenler bu filmden ne bekleyerek gittiler onu anlamadım , korkmak için illa yaratıklar mı olmalı yada testere gibi kol bacak mı kesilmeli!

0
+5
Tüm yorumlar (94)
TeddyDaniels (Figuran) | 31 Mart 2014, 18:29

olmamış kısaca diyebiliriz korkutmuyor germiyor insanı ama ilk filmden oluşan merak dolayısıyla hep bi sonraki sahneyi merak ettim ama sonu çok özensiz ve yetersizdi

Cevap Yaz
0
2
CONVAYNE (Artist) | 15 Mart 2014, 17:10

Tüm süre boyunca gerip gerip geremeyen ve üzerine ani çıkışlar ile korkutup zıplatmaya çalışan bir film. Doğal olarak sıkıcı olmaktan öteye gidemiyor.

Cevap Yaz
0
1
gunahkarsupheci (Profesyonel) | 12 Mart 2014, 22:03

Her zamanki gibi böyle ayinli, şeytan çıkarmalı filmleri sevmiyorum çünkü korku diye çekiliyor ama bana komediden başka bişey gelmiyor aynı zamandada saçmada olabiliyor.
Bu film ise diğerlerine göre daha bi ön tarafta duruyor. Sıkmadan izlettirdi ama hiç bi korku gerilmek olsun vermedi tam sadece o etrafta aniden gördüğü şeyler biraz ürkütebilir ondada filme iyice kapılmış olursanız.
Pek beğenmedim. Final sahnesi iyiydi eğer 3.sü çıkarsa daha bi güzel olacağa benziyor sanki final sahnesinden yola çıkarak diyorum.

Cevap Yaz
0
0
aLTunum41 (Figuran) | 06 Mart 2014, 17:58

Bence çokta başarılı bir seri değil ama ilk filme göre daha iyi olmuş bence. İlk film için yorumum çok açıktı.. 2.filme puanım 10/5,5 olabilir..

Cevap Yaz
0
1
Paamukk (Profesyonel) | 03 Mart 2014, 08:29

Kötüydü. 2. film olarak daha iyi bir film olmasını bekledim ama olmadı . 6/10

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz