Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Resident Evil 5: İntikam

Resident Evil: Retribution

Bütün Fragmanlar ►
Resident Evil 5: İntikam (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1 / 10
2504 oy

14 Eylül 2012

2012 - ABD

3 BoyutluAksiyonGerilimKorku

96 Dak.

Paul W.S. Anderson

2283 kullanıcının favori filmi

3113 kullanıcı, Resident Evil 5: İntikam filmini izledi.

Film Özeti

Umbrella Şirketi'nin Dünya'yı yıkıma uğratmaya devam eden ölümcül T-Virüs'ü, dünya nüfusunu, et yiyen yaşayan ölüler ordusu haline dönüştürmektedir. İnsan ırkının son ve tek umudu Alice [Milla Jovovich], Umbrella'nın en gizli operasyonlar tesisinin kalbinde [ya da merkezinde] uyanır ve Alice'in, bu kompleksin altını üstünü getirmesiyle kendi gizli geçmişinin perdesi kalkar. 

Güvenli bir sığınak olmaksızın, salgından sorumlu olanları avlamaya devam eden Alice, kendini Tokyo'dan New York, Washington-D.C. ve Moskovo'ya götüren bir yolculukta bulur.  Alice'in gerçek olamayacağını düşündüğü, onu her şeyi en baştan düşünmeye zorlayan bu yolculuk, İnsanın aklını başından alacak bir açığa çıkışla sonuçlanır. Keşfedilen yeni müttefiklerin ve eski tanıdık dostların yardımıyla Alice, unutulmaya yüz tutmuş düşmansı bir dünyaya kaçmak için, yeterince uzun süre hayatta kalıp savaşmak zorundadır. Geri sayım başladı."

Aynı adlı  video oyunundan uyarlanan, dünya çapında yaklasık 700 milyon dolar hasılat elde eden  Resident Evil çılgınlığının basarılı film serisi  5.bölümüyle dönüyor..

Devamı
Gizle

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Hepsini Göster
Filmi Ekleyen BRANDONROUTH
Görüşleriniz