Beyaz İntikam

White Vengeance

Beyaz İntikam (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.0
/ 10
19 oy

DramSavaşTarih

135 Dak.PT135M

Daniel Lee

5 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Beyaz İntikam, Qin Hanedanı düşüş sırasında üstünlük için çatışan iki kardeşin hikayesini anlatır. M.Ö. 221 ile 206 Beylik Çin'i yönetti. "Isyancı Güller (Rebels Rose)" gibi, ulusta kaos içine düştü. Liu Bang (Leon Lai) ve Xiang Yu (Feng Shaofeng), isyancı ordu liderleri oldu, hem de savaşta kardeş yeminli idiler.Xiang Yu ve Liu Bang ve Chu kralı Huai hizmetkar ve yakın arkadaşlardı. Kral Huai söyleyerek bir komplo kurdular. Guanzhong Qin krallığının yıkılmasını istiyor ve rekabetten yararlanmak için planlar yapıyordu. Xiang Yu ve Liu Bang arasında. Xiang Yu, kendine aşırı güveniyordu. O, Qin ordusunun ana kuvvetine karşı savaşırken Yu Ji (Liu Yifei)'yi sevdiği kadını Liu Bang'a emanet etti.Liu Bang, Yu Ji'ye aşkını itiraf etti ve Qin ordusunun ilk Guanzhong işgal etme şansını elinden aldı. Xiang Yu ordusuna karşı mücadele dışında. Xiang Yu ihanete uğramıştı ve öfkelenmişti. Xiang planlanan bir ziyafette Liu'yu öldürmek için, döneminde mentör olan Zhang Liang (Zhang Hanyu) usta, Liu Bang usta, Fan Zeng usta (Anthony Wong) ve Xiang Yu usta ile doğrudan bir çatışmaya girişir.Ama kim ayakta kalacaktır. 

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen 194075

"Beyaz İntikam" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Tüm yorumlar (4)
ademozsoy (Amatör) | 29 Mart 2014, 00:04

özcan deniz hırsızının evim sensin 5,9 puan bu flim 5,9 puan bi tarafta çalıntı senaryo bir tarafta çin tarihi üzerine kurulu büyük emek harcanmış bu flim , ben anlamıyorum oylamayı neye göre yapıp düşürüyorlar aradaki kalite farkı ortada bence en az 10/7 puanı hakeden bir flimdi.

Cevap Yaz
0
2
SairRuhluAdam (Figuran) | 04 Eylül 2013, 22:39

Sadece filmleri değil Çin ve Uzak Doğu tarihi hep ilgimi çekmişdir.Bu kadar sıcak olmayı nasıl başarıyorlar ilginç doğrusu??

Cevap Yaz
0
2
alucra (Jön) | 09 Mayıs 2013, 16:08

Çin tarihinin meşhur hanedanlık savaşları, ittifaklar, ihanetler, üzerine yapılmış, başarılı bir film.

Cevap Yaz
0
1
Strokkerr (Dublör) | 18 Mart 2013, 21:18

başarıyla hazırlanmış bir çin filmi daha. oyunculuk harika. dövüş taktikleri iyi. izleyin derim.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz