My Mighty Princess

My Mighty Princess (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
94 oy

AksiyonKomediPsikolojik

117 Dak.PT117M

Jae-young Kwak

94 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

KANG So-hwi, güzel bir dövüş sanatları dehasıdır, ve yetişkinliğe doğru bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Ama onun yolculuğu başkalarınınkine benzemez. İnsan üstü gücü ve dövüş sanatlarındaki ustalığı üniversitedeki arkadaşlarını, hatta gönlünü kaptırdığı delikanlıyı bile korkutur. Çok üzülen So-hwi dövüş sanatlarından vaz geçer ve artık farklı bir yol seçmeye karar verir. Kendisi de bir dövüş sanatçısı olan babası, aile geleneğinin son mirasçısını kaybetmekten korkar ve So-hwi’nin eski arkadaşı olan Il-young'ı onu kararından vaz geçirmesi için görevlendirir. Bu sırada, kötü ruhlu Heuk-bong dövüş sanatları dünyasını ele geçirmek için geçmişte çaldığı efsanevi 'Keskin Kılıç'la kılıç ustalarını teker teker öldürerek bir savaş çıkartır. So-hwi’nin babası Heuk-bong'u durdurmak için karşısına çıkar, ama ölümcül bir şekilde yaralanır. Babası ölüm döşeğindeyken, So-hwi içini kavuran intikam ateşiyle bir kez daha kılıcına sarılır...

Devamı
Gizle
Tüm yorumlar (42)
RWook (Dublör) | 17 Şubat 2014, 22:28

Eğlenci ve güzel bir filmdi.Mükemmel diyemem ama izlenebilir bir film.. Özellikle On joo Wan'ın oyunculuğuna hayran kaldı özellikle son kısımlarındaki aksiyon sahnelerinde..

Cevap Yaz
0
0
ulkuhilal_karasu (Amatör) | 18 Ocak 2014, 18:30

Başlarda güzel gibiydi ama sonu çok garip bitti bence.Hiç beklemiyordum böyle bitmesini.Yine de Shin Min Ah için izlenilebilir.

Cevap Yaz
0
0
GzmOzl (Figuran) | 21 Kasım 2013, 12:51

Eğlenceli ve dramatikti, ben çok sevdim. İki başrol oyuncusu birbirlerine çok yakışmış özellikle son dövüş sahnesindeki duruşu çok beğendim. İyi seyirlerr.

Cevap Yaz
0
0
seohyesu (Amatör) | 01 Eylül 2013, 22:55

Fragmanı izlediğim zaman bana farklı şeyler çağrıştırmıştı ama izlediğim zaman alakası olmadığını anladım. Beğendim mi bilmiyorum. Güldüğüm sahneler oldu ama sanırım sıkıldığım yerler daha fazla. Shin Min Ah tabii ki iyiydi =) Film çok hızlı ilerlediğinden midir bilemedim ama bence duyguyu çok iyi yansıtamamışlar. Kızın ilyeong'a karşı hissettikleri hiç samimi gelmedi bana. Okuldaki halleri çok tatlıydı ama ha bi de bence müzikleri mükemmeldi bayıldım onlara.

Cevap Yaz
0
0
mrv00 (Amatör) | 23 Ağustos 2013, 13:07

harika bir komediydi başrolleri sevdim mutlaka izlenilebilir

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz