Kırmızı Başlıklı Kız: Kötülere Karşı

Hoodwinked 2: Hood Vs. Evil

Bütün Fragmanlar ►
Kırmızı Başlıklı Kız: Kötülere Karşı (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
99 oy

06 Mayıs 2011

2011 - ABD

Animasyon3 BoyutluÇizgi

91 Dak.PT91M

 -

Hayden Panettiere Joan Cusack Glenn Close Bill Hader Amy Poehler

Cory Edwards Mike Disa Todd Edwards Tony Leech

71 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Unutulmaz klasik Kırmızı Başlıklı Kız'ı bilmeyen yoktur. Büyükannesine yemek götürmek için ormanın içinde giderken kötü kalpli kurtla karşılan küçük kız onun oyunlarına kanar ve eve geldiğinde büyükannesinin kılığına girmiş kurtla "Senin gözlerin neden bu kadar büyük?" diye başlayan o çok bildik konuşmaları yapar. Ama bu son model masalda işler tamamen değişiyor. Granny'nin ormanında işlenen suçların zanlısını bulmak için kolları sıvayan polis ve dedektifler şaşırtıcı sonuçlarla gerçek suçlu kim sorusuna yeni bir cevap bulmaya hazırlanıyorlar. Ne kırmızı başlıklı kız göründüğü kadar saf ve masum ne de büyükanne kendi halinde ihtiyar bir kadın... Yoksa kurt tamamen yanlış anlamalar yüzünden mi gerçek suçlu sanılıyor? Bütün bunların cevabı Kırmızı Başlıklı Kız'ın son animasyon filminde saklı.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen AkBuyucu

"Kırmızı Başlıklı Kız: Kötülere Karşı" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Tüm yorumlar (25)
ekreldemirel (Dublör) | 27 Şubat 2012, 17:50

cok bısey beklıyerek ızlemeyın ama guzel olmus derım

Cevap Yaz
0
0
RiSuSiNeMa (Dublör) | 29 Eylül 2011, 02:52

izlerken ne güldüm ne sıkıldım... sadece izledim... boş zamanınız varsa izleyin..

Cevap Yaz
0
0
TheBlackPearl (Profesyonel) | 16 Haziran 2011, 18:41

Valla ben daha 1. sini izlemedim xD Girişi izledim ama seslendirme berbattı... Çok geç geliyodu kapattım... Umarım Pc'de dir sorun olucağını sanmam ama...

Cevap Yaz
0
0
black1 (Profesyonel) | 09 Haziran 2011, 01:01

boş zamanlarda izlenebilecek boş ve biraz da eğlenceli bir film.

Cevap Yaz
0
0
sinans (Profesyonel) | 07 Haziran 2011, 18:42

örgütün eğitiminde karşımıza çıkar. Fakat çok gizli Sonsuza Dek Mutlu Ajansının başkanı olarak geri dönen Nicky Flippers tarafından acilen göreve çağrılır ve eğitimini yarıda bırakmak zorunda kalır. Kötü kalpli bir cadı , Hansel ve Gretel adında iki masum çocuğu alıkoymuştur ve Nicky’nin arama kurtarma görevi için Kırmızı’ya ihtiyacı vardır. Neyse ki Büyük Anne ( Korkusuz) ve her daim budala Kurt (Şaşkoloz) ile aşırı dozda kafein almış ortağı Twitchy ( Muhbir) ‘den oluşan “Kırmızı Başlıklı Kız” çetesinin geri kalanı Kırmızı’ya katılıp ormanın son şeytanlığını durdurmaya çalışacaklardır. Peri masallarına ve popüler kültüre de sevimlice dokundurma yapan 3 boyutlu "Kırmızı Başlıklı Kız- Kötülere Karşı” izleyicileri sürükleyici bir yolculuğa çıkarıyor ve nefes kesici bir macerayı klasik ve tuhaf çizgi karakterleriyle bir arada sunuyor.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz