Ninja Kaplumbağalar (2007)

TMNT

Ninja Kaplumbağalar (2007) (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.4
/ 10
569 oy

23 Mart 2007

2007 - ABDHongKong

AnimasyonAksiyonMacera

87 Dak.PT87M

 -

Chris Evans Laurence Fishburne Sarah Michelle Gellar Ziyi Zhang Patrick Stewart

Peter Laird Kevin Munroe

Teenage Mutant Ninja Turtles

512 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

New York’ta garip olaylar yaşanmaktadır. Hızla oradan oraya sıçrayan gölgeler, ortaya çıkan garip yıldız haritaları ve şehre saldırılar düzenleyen yaratıklar herkese korku salmıştır. Acaba zengin endüstri imparatoru Max Winters’ın bu işlerde parmağı var mıdır? Son maceralarında düşmanları Shredder’ı öldürdükten sonra birbirlerinden kopan NİNJA KAPLUMBAĞALAR, hayatlarını kazanmak için ayrı ayrı yollara sapmışlardı. Leonardo, ustaları Splinter’ın isteği üzerine bir dünya turuna çıkmış, ancak bilinmeyen bir yerde inzivaya çekilerek geri dönmemiştir. Raphael gece olduğunda adi suçluların peşine düşen başına buyruk, maskeli bir kahramana dönüşmüştür. Michaelangelo partilerde çocukları eğlendirmeye başlamış, Donatello ise bir teknik destek hattında çalışmaya başlamıştır. Tüm bunlar olurken, usta Shredder New York’ta garip olayların başgösterdiğini fark eder. Bir teknoloji şirketinin sahibi olan zengin iş adamı Max Winters, antik çağlardan kalmış bir orduyu tekrar hayata geçirip tüm dünyayı ele geçirmeyi hedeflemektedir. Üstelik, kaybettiği ustası Shredder’ın izinden giden Karai ve Foot Klan’ın da desteğini yanına almıştır. NİNJA KAPLUMBAĞALAR; tekrar bir araya gelip kötülere karşı tek yumruk halinde savaşabilmesi için, eski dostları April ve Casey Jones’un da desteğine başvuracaktır.

Devamı
Gizle

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (179)
KitapHekimi (Figuran) | 31 Mart 2014, 11:47

İlk üç filmin devamı asla değildir başlı başına bir film bu yüzden sıralamada dördüncü film gibi gösterilmemeli, doksanlarda tv de gösterilen ilk çizgi film serisinin ve sinema versiyonunun ilk filminin tadını asla veremez.

Cevap Yaz
0
0
johncarpenter (Dublör) | 29 Mart 2014, 18:03

Büyük bi TMNT hayranı olarak beni büyük hayal kırıklığına uğratan filmdir.Çizgi filmini izlerken aldığım keyfin 10 da birini alamadım desem yalan olmaz. Bunun sebebi yaşımın ilerlemiş olmasıyla alakalı değil sanırım. Asıl sorun şu, filmde 4 karaktere de eşit olarak bölüştürülememiş roller vardı. Yani bazı karakterler aşırı ön plana çıkarılırken bazıları çok az ya da hiç yok denilecek az gözüküyor. Buna mukabil filmde Donatello yu göreneniz oldu mu? :)))

Cevap Yaz
0
0
corcci_hacii (Figuran) | 13 Kasım 2013, 10:02

Yaratıcılık olarak, 4 kaplumbağanın bir karete ustası farenin öğrencileri olması ve ninja olarak eğitilmeleri gayet iyi. Fakat film biraz karanlık ve zevksiz geçiyor, durgun sahneler fazla.

Cevap Yaz
0
0
harrypottter (Jön) | 14 Ağustos 2013, 12:08

Bence gayet güzel bir animasyon filmiydi. Tavsiye ederim. PUANIM:8

Cevap Yaz
0
0
BaRDaS (Profesyonel) | 28 Temmuz 2013, 02:01

Leanordo,Rafael,Mikelanjelo ve Donatello :))

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz