Komşunun Karısı

Consenting Adults

Komşunun Karısı (1992) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.3
/ 10
20 oy

1992 - ABD

DramGerilimGizemSuç

99 Dak.PT99M

Matthew Chapman

8 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Komşunun karısı senaryo olarak fevkalade kışkırtıcı bir konuya sahip.  İki erkeğin, birinin profesyonelce yöntemlerle zorlaması ve  spontane olarak koşullarında oluşmasıyla geceleri eşlerini değiştirme fantezisi üzerine kurulu, başlangıçta basit bir cinsel fantezi gibi görünen ama olağanüstü ayrıntılı planlanmış müthiş bir komplonun anlatımı.  Filmde kullanılan anlatım yöntemi, detaylardaki titizlik, bu denli cıvık ve zor bir konudaki kurgusal tutarlılık, Rebecca Miller’ın ve Oscar ödüllü Kevin Kline’ın yüksek  performansı kayda değer bir seyir potansiyeli yaratıyor.

Filmi Ekleyen blondy
Tüm yorumlar (4)
ozcartman (Profesyonel) | 18 Haziran 2012, 20:59

filmle ilgili az sayıda eleştirinin çokca acımasız olduğunu düşünmekteyim. keyifle izlediğim bir filmdi.

Cevap Yaz
0
0
-sad-shadow (Profesyonel) | 01 Eylül 2011, 01:25

Konusuna bakınca saçma bir film diye düşündüm,sonra Kevin Spacey nasılsa filmi kurtarmıştır diye sırf onun oyunculuğunu görmek için seyrettim.Film ilginçti,seyrederken sıkılmadım beğendim ve tabi Kevin Spacey'in oyunculuğu da her zamanki gibi müthişti.

Cevap Yaz
0
0
huxley (Profesyonel) | 25 Ağustos 2011, 17:56

özete asla inanmayın, özeti okuyunca "mutlaka izlemeliyim" diye düşündüm ama öyle basit bir film ki inanamazsınız. bi kere mantık hiç yok, izleyicinin hiçbirşey düşünmesine fırsat verilmemiş herşey açık ve seçik olarak işleniyor, film sadece akıyor, bunun yanında ne olacağını da zaten kestiriyorsunuz ve işte müthiş finalde tepkinizz; "yuh ya bu kadar mı herşeyi belli olur bir filmin" bence hiç izlemeyin..

Cevap Yaz
0
0
wbhypnose (Efsane) | 11 Kasım 2009, 18:43

Baştan sona güzelce izlenen türü adına iyi bir film. Normal bir hikayeymiş gibi başlamasına rağmen elinde tuttuğu sırlar merakta bırakıyor. Oyuncular başta Kevin Spacey olmak üzere performanslar etkiliyor.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz