Gençlik Ateşi

Havoc

Bütün Fragmanlar ►
Gençlik Ateşi (2005) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
186 oy

2005 - ABDAlmanya

DramRomantikSuç

85 Dak.PT85M

Jessica Kaplan Stephen Gaghan

171 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Allison Lang; Los Angeles’ta yaşayan ve üst sınıf olmaktan başka bir işlevi bulunmayan sıradan bir aileye sahip güzel bir kızdır. Arkadaşları ve Allison bu üst düzey yaşamdan fazlasıyla sıkıldıklarından, farklı olmak adına birer sokak kadını gibi davranırlar. Erkek arkadaşı ve onun çetesi ise hip-hop kültürünün etkisi altında kalmış, rapçiler gibi giyinen ve davranan amaçsız gençlerdir. Hayatlarının her gününü yeni bir heyecan bulmaya adamış bu gençler bir gün Los Angeles’ın güneyine giderler. Amaçları bu tehlikeli gettoda biraz eğlence bulmaktır. Burada hap satıcısı Latin bir çeteyle karşılaşırlar. Çetenin başında ise Hector adlı etkileyici bir Latin genci vardır. Allison ve arkadaşı Emily onların farklı yaşam tarzı karşısında büyülenirler. Ve 16.Cadde Çetesi’ne katılmak için gettoya geri dönerler. Bunu Hector ve arkadaşlarını etkileyerek başaracaklarını düşünmektedirler ama bulundukları topraklar zannettiklerinden çok daha tehlikelidir. Çünkü katılmak için yanıp tutuştukları bu çetenin üyelik için tek bir şartı vardır: Seks yapmak... Allison ve Emily fikirlerini değiştirdiklerinde artık ne onların ne de erkek arkadaşlarının hayatı eskisi gibi olacaktır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen ruyakiz
Tüm yorumlar (56)
Lullabyy (Dublör) | 06 Mart 2014, 19:29

Seneler seneler önce Freddy Rodriguez'e hayranlık duyduğum film.Şimdi baktım Channing Tatum Joseph Gordon dan hiçbirisini hatırlamıyorum. Güzel bir film,izlenilebilir yani.

Cevap Yaz
0
0
BranOConner (Dublör) | 05 Şubat 2014, 21:42

ABAZALAR İZLEMESİN... :)

FARKLI VE GÜZEL BİR KONUSU VARDI... MÜHTEŞEM İDİ

Cevap Yaz
0
0
burakculhaci (Amatör) | 04 Eylül 2013, 01:26

anne hatawayin muhtesem kaltak,sırım gibi vücudundan baska bi numarası olmiyan bi film.ha bide freddy rodriguez'e hakkını vermek lazım, hem çok iyi tip hemde çok iyi oynamış..acaip yakışmış bu role, anne hatawayi götürmeyi hakeden yegane adamdı ztn o cetede..kurgusu vasat,bi numarası olmiyan izlenilebilir bi film..

Cevap Yaz
0
2
rosehathaways (Dublör) | 31 Mart 2013, 13:42

anne hathaway olsa izlemezdim o kesin ama o çok övdüğümüz yere göğe sığdıramadığımız amerikanın hali bu olsa gerek

Cevap Yaz
0
1
JillValentine (Amatör) | 14 Ocak 2013, 10:57

ÇOK ETKİLENDİĞİM BİR FİLM.NEDEN BU KADAR GEÇ İZLEDİMKİ BEN.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz