Yıldız Tozu

Stardust

Bütün Fragmanlar ►
Yıldız Tozu (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.1
/ 10
1940 oy

05 Ekim 2007

AileFantastikMacera

127 Dak.PT127M

Ian McKellen

Jane Goldmann

2228 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

“Stardust”ta sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için Yvaine adlı yıldızı sönmek üzere olan bir oyuncuya yeniden hayat vermeye söz veren Tristian’ın öyküsü anlatılır. Tristian ile Yvaine beraber çıktıkları macerada Kaptan Shakespeare adlı bir korsan ve şeytani ruhlu bir cadıyla yüz yüze gelmek zorunda kalacaklardır.

Filmi Ekleyen Esas Oglan
Popüler Yorumlar
MoCuishle (Profesyonel) | 06 Aralık 2012, 15:20

Dünya’yı seyrederken öğrendiğim bir şey varsa insanların göründüğü gibi olmadıkları. Burada gördüğüm veya hissettiğim kadarı ile kişiler her zaman ''turuncu'' renkli insanları merak ederler veya beğenirler..Bu tam olarak ne demek ? Düşündüğünden farklı veya tanıyamadığın , çözemediğin kişiler için geçerlidir.Hem dış görünüş olarak hemde içindeki yaşadıklarını ele alarak..Normal seyirde ilerleyen film ilk önce merak ' a bırakarak daha sonra bize aşk , sevgi , cesaret , korkuyu gösteren değişik ama güzel bir yapım izlediğimizi söylemek mümkündür.Belki fazla kişi tarafından pek bilinen bir film olduğunu söyliyemeyiz.Çünkü genel olarak izleyiciler fantastik , macera içerikli. Romantik-Dram ' lardan uzak dururlar. Çünkü ben orada tam olarak romantik ve dram ' ı içinde hissederim diyemezler..Ama burada harika bir şekilde her taraftan birer parça alarak pastayı çok iyi şekilde hazırlayan bir senaryo ve yönetmenimiz var..Çilek kısmını biz izleyerek en üstte koyduğumuzda bu hazır bir pasta haline gelicektir..Ve doya doya afiyet ile yiyebilirsiniz..İyi seyirler..

0
+6
Tüm yorumlar (985)
pLasTik (Artist) | 13 Nisan 2014, 17:53

Macerası bir yana komedisi bile yeterdi kaçırmayın derim :)

Cevap Yaz
0
0
redrush (Jön) | 08 Nisan 2014, 19:51

Çok harika bir filmdi. Bu tür fantastik filmler sevilmesine rağmen çok az yapılabiliyor çünkü gerçekten iyi bir kurgu senaryo gerektiriyor bu yüzden bu nadide eserlerin kıymetini bilmeliyiz Claire Danes yıldız rolünde muazzamdı aşık oldum diyebilirim Sienna miller 'ı bile solluyor ki zaten siennaya fazla rol yazılmamıştı çok iyi aktörler ve aşık olunacak kadar güzel aktris 'ler vardı izlemediyseniz şiddetle tavsiye ediyorum..

Puanım: 8.5

Cevap Yaz
0
0
captainbarbossa1 (Figuran) | 06 Nisan 2014, 14:56

komedi var efekt var robert de niro var daha ne olsun.bence çok iyi bir film.

Cevap Yaz
0
0
CONVAYNE (Artist) | 22 Mart 2014, 17:31

On numara film diye böylelerine diyorlar sanırsam :)) Güzel keyifli bir filmdi; masal ortamı çok iyi yedirilmiş bunda görselliğin kalitesi ve hikayenin güzelliği de büyük rol oynuyor. Claire Danes karaktere çok yakışmış hep okuduğumuz masallarda ki o güzel ama garip kızların havasını taşıyordu, Robert amcama da söz söylemeye gerek yok artık bunca yıldır girmediği kılık kalmadı, kadın kılığına bile girmiş.

Cevap Yaz
0
1
RamazanCAN61 (Dublör) | 12 Mart 2014, 20:25

''Dünyayı seyrederken öğrendiğim bir şey varsa, o da insanların göründüğü gibi olmadıklarıdır.''

Cevap Yaz
-1
+1
Görüşleriniz