Şafak Sezer

Kolpaçino Bomba Fragman
Şafak Sezer profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.6/ 10
1878 oy
2273 kullanıcının favorisi

Şafak Sezer

Türkiye

10 Ekim 1970

Biyografisi

1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu'nda Haldun Taner'in ‘Eşeğin Gölgesi’ adlı oyunla sahneye çıktı. Ankara Halk Tiyatrosu'nda ‘Devri Yalan’, ‘Başımızda Pak Bulut’, ‘Sen Bu Seçimi Unut’, ‘Saddam'ı Kim Öptü’, ‘Şirinler’, ‘Edi Büdü’ ve ‘Uzaylı Arif’ adlı oyunlar ile Ankara Ekin Tiyatrosu'nda ise ‘Biz Bu İhtilali Niye Yaptık’, ‘Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz’ adlı oyunlar ile seyirci karşısına çıktı. Dario Fo'nun ‘Yüzsüz’ adlı oyunundan sonra 9 Eylül Üniversitesi'nin çektiği ‘Bir Düğün Masalı’ adlı filmde rol alan sanatçının yer aldığı televizyon dizileri: ‘Televizyon Çocuğu’, ‘Sıdıka’, ‘Baskül Ailesi’, ‘Dostlar Pasajı’, ‘Şafak Vakti’ ve ‘Reyting Hamdi’, filminden sonra sanatçı ‘Vizontele’ için kamera karşısına geçti.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Jön) | 23 Temmuz 2013, 00:40

Kendisi hiç sevmiyorum ve başarılı bulmuyorum!kısa ve öz samimiyetsiz kişilik...

4
+12
umitibrahim (Amatör) | 16 Eylül 2013, 01:58

Şafak Sezer ve Şahan gibiler belli bir zeka ve eğitim seviyesinin altındakilere bir de çocuklara sesleniyor,beni ancak Cem Yılmaz ayarındaki adamlar güldürebilir.

4
+9
Tüm yorumlar (483)
ozgur_uzun_0707 (Amatör) | 06 Eylül 2014, 19:44

tayyipin ellini opendir

Cevap Yaz
-1
+0
samuray34amo (Amatör) | 22 Ağustos 2014, 11:25

Sırf siyasi görüşü yüzünden bu adamın çektiği filmleri, oynadığı filmleri harcayanları da ben kişiliksiz buluyorum.. Kimse kusura bakmasın, Dünyanın en iyi oyuncularından birisi olan Baba rolündeki Marlon Brando'yu ateistliği yüzünden eleştiremeyeceğimiz gibi, bu adamı da siyasi görüşünden dolayı eleştiremeyiz.

Cevap Yaz
-2
+3
Mrprotect (Figuran) | 14 Ağustos 2014, 22:29

Şafak diye yazılır yalaka diye okunur.

Cevap Yaz
-4
+6
hokerbaz (Artist) | 01 Ağustos 2014, 02:06

sinemada ve gerçek hayatta kalitesiz, seviyesiz, karaktersiz ve özellikle son zamanlarda gösterdiği üstün "dalkavuk"luklarıyla bilinen, türk sinemasının komedi alanında sinemanın yüz karası şahsiyet. sinemanın ve gerçek sanatın artık bunun gibilerden tez zamanda ayıklanması ve bunun gibilerinin prim görmemesi dileğiyle.

Cevap Yaz
-5
+1
ewoix (Amatör) | 15 Temmuz 2014, 17:08

Gerçek Mizah Zeka Üzerine Kurulu Olandır Demiş Taklit Üzerine Değil Şu Üstte Yorumu Tutmuş Adam...

Cem Yılmaz Taklit Üzerine Mizah Yaptını Söylesin Biri Bu Adama Alayınız Samimiyetsiz Kişilersiniz Öve Öve Bitiremediniz Adamı Birgün Bir Görüşünüze Ters Düştüğünde Yerden Yere Vuracak Kadar da Sığ,Bağnaz ve Yobaz İnsanlarsınız...

İnsanlar Sizle Aynı Şeyleri Düşünüp Aynı Şeyleri Yapmak Zorunda Değil Bu Sanatçılarda İnsan Kendi Özel Hayatları Var Sizenem Kim Ne Yapıyorsa Yapıyor Sizi mi Bağlar?

Türk Sinemasında ki Bana Göre Nadir Komedyenlerden Şu Zamanlarda Filmlerinde Dizilerinde ki Repliklerde Gayet Güzel Ve Akıl da Kalıcı Repliklerdir.Alayınız Hababam Sınıfı Ve Kolpaçino Repliklerini Ezbere Biliyorsunuzdur Arkadaş Sonra da Gelip Burda Tırı Vırı Yapmayın...

Recep İvedik Serilerinin En Çok İzlendiği Bir Ülkede Osurarak Ateş Yakılan Yerlere Gülen Bir Ülkede Köpeklerin Yarışmalarda Birinci Olan Bir Ülkede Sağ Salim Gibi Filmleri Baştacı Yapan Bir Ülkede Şafak Sezer Gibi Birine Böyle Yorum Yapan Adamların Olmasına Şaşırmamalı...

Ne Bekliyorsunuz Arkadaş Adam Komedyen Size Eğlenceli Vakit Geçirtiyor mu Geçirtiriyor.Sanki Ülkemizde Sinema Sektörü Çok Kaliteliymiş Gibi de Gelmişler Şuan da Komedi Olarak Bu İşi En İyi Yapanlardan Biri Olan Şafak Sezer'e Sırf Görüşlerine Ters Düştüğü İçin Her Türlü Hakareti Ediyorlar Yazık Gerçekten Yazık...!

Cevap Yaz
-5
+6
Yasaklardasn (Dublör) | 16 Temmuz 2014, 14:20

ağzına sağlık müdür ciddi ciddi bu ülkede 3 tane sağlam komedyen var cem yılmaz tolga çevik şafak sezer gerisi hikaye bana göre bu adama bu kadar kötü yorum gelmesine bende şaşırıyorum açıkcası heralde yorum yapanların cogu 15 16 yaşında çocuk ki bu adamın nasıl bir komedyen olduğunun farkında değiller

-1
+1
ewoix (Amatör) | 16 Temmuz 2014, 22:38

Yorumlara Baktın da Zaten Neden Attıklarını Belirtiyorlar.Baktında O Kelimelerde ki Kini,Nefreti ve Öfkeyi Görebiliyorsun Zaten...Yorumların Çoğu Adamın Oyunculuğuna Değil de Ayrı Düşülmüş Fikirlerine Atılmış Yorumlar...Arkadaşlar Herkesi Kendi Gibi Düşünmelerini İstediklerinden Fikir Ayrılığı Oldunda da Böyle Mahalle Baskısı Yapıyorlar...!

-1
+4
Görüşleriniz