Burn Notice

8,6 50 oy

Burn Notice Dizi Konusu

Dizi CIA ajanı Michael‘ın (Jeffrey Donovan) görev sırasında bir "burn notice" alması ile başlıyor. Böylece teşkilat kendisinin güvenilmez olduğuna karar verip, tüm varlığını ve kimliğini yok ediyor. Kendini zar zor Miami’deki evine atan Michael’in artık tek amacı vardır: Kimin niye kendisini "yaktığını" bulmak. Bir yandan kendisini devre dışı bırakanlara yaklaşırken bir yandan da hayatta kalabilmek için ufak tefek işler alan kahramanımıza eski kız arkadaşı Fiona (Gabrielle Anwar) ve eski dostu Sam (Bruce Campbell) yardımcı oluyor.
Dizi boyunca kahramanımız arka planda kendi sesiyle yapılan işlerin casusluk camiasındaki yeri ve önemini de bize anlatıyor. Dizide maceranın yanı sıra komedi unsurları da bulunuyor. 
Dizinin tecrübeli ve meşhur oyuncusu ise 8 defa Emmy ödülüne, 7 defa da Altın Küre’ye ödülüne aday gösterilip bu ödülleri ikişer kere kazanmış olan Sharon Gless.

Devamını Oku

Burn Notice Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Terry Miller , Jeff Freilich , Matt Nix , Craig S. O'Neill , Jason Tracey , Jeffrey Donovan , Michael Wilson , Alfredo Barrios Jr. Favori: 36 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 21 kullanıcı Burn Notice dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Lewis

Bu dizileri de beğenebilirsiniz