The Carrie Diaries Sezon 1

8,3 129 oy

The Carrie Diaries Sezon 1 Dizi Konusu

Sex and the City’den önceki Carrie ile tanışın. Modaya ve ilişkilere bakışımızı değiştiren Sex and the City’yi bilmeyen yoktur. 30’larındaki Carrie Bradshaw, mutluluğu arıyordu. Peki genç Carrie’nin hayatı nasıldı? Gossip Girl ve The O.C.’nin yapımcısı Josh Schwartz’ın yeni gençlik dizisi, 80’lerin retro kıyafetleriyle sizi büyüleyecek.
 
90’ların sonunda hayatındaki en önemli şey; dostları, ilişkileri ve Manhattan’dı. Peki bu üçüyle de tanışmadan önceki Carrie Bradshaw nasıl biriydi sizce? The Carrie Diaries işte bu sorunun cevabını arıyor. Yıl 1984. 16 yaşındaki Carrie, liseden sonra kendisini nasıl bir geleceğin beklediğini merak ediyor. Ailevi meseleler bir yandan, lise aşkları diğer yandan sıkıştırıyor. Hayat önünde yeni kapılar açmak üzere. Tek yapması gereken hayallerinin şehri New York’tan içeri adım atmak. Sonrasını zaten biliyorsunuz.

Devamını Oku

The Carrie Diaries Sezon 1 Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Candace Bushnell , Amy Harris , Josh Schwartz , Len Goldstein , Jonathan C. Brody , Amy J. Kaufman , Dan Etheridge , Terri Minsky , Henry Alonso Myers , Jessica O'Toole , Amy Rardin , Stephanie Savage , Miguel Arteta Favori: 71 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 292 kullanıcı The Carrie Diaries Sezon 1 dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Hwoaranq