Date: Koi to wa Donna Mono Kashira

8,6 3 oy

Date: Koi to wa Donna Mono Kashira Dizi Konusu

Yoriko Yabushita (Anne Watanabe), 29 yaşında ve bir laboratuvarda araştırma görevlisidir aynı zamanda makroekonomi ile yakından ilgilenir. İş konusunda azimli ve disiplinli olmakla birlikte yaşam felsefesi titiz ve düzenli olmak üzerine kurmuştur. Sosyal ortamlarda aktif biri olmadığı için etrafındaki herkes onun evde kalacağını düşünse de o bunun aksine 30 yaşında ideal erkek tipi için belirlediği 24 maddelik listeye uyan ilk kişi ile evlenip, çocuk sahibi olmayı planlamaktadır.
Takumi Taniguchi (Hiroki Hasegawa) 35 yaşında ve tam bir işsizdir. Üniversiteden mezun olmasına rağmen tüm zamanını kitap okuyarak ve müzik dinleyerek harcayan Takumi, çalışmaya tepki olarak doğduğunu söyleyip evlilik gibi para tuzağı işlerden uzak durup ölene kadar annesi ile yaşamak istiyor. Bu yaşam tarzından bıkan Takumi mali olarak onu karşılayacak bir kadınla evlenmeye karar verir.
Amaçları evlilik olan bu iki kişi, Yoriko Yabushita ve Takumi Taniguchi, anlaşmalı evlilik ile hayatları kesişir.

Devamını Oku

Date: Koi to wa Donna Mono Kashira Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Favori: 1 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 5 kullanıcı Date: Koi to wa Donna Mono Kashira dizisini izledi Diziyi Ekleyen: aleesia