Harlots Sezon 1

6,9 2 oy

Harlots Sezon 1 Dizi Konusu

18. Yüzyıl Londra'sında geçen dizi, şehrin en değerli ticari faaliyeti olan "seks" hakkında güçlü bir aile dramasıdır. Gerçek kadınların hikayelerinden uyarlanan gösteri Margaret Wells (Morton) isimli genelev sahibi bir kadını ve kızlarını takip eder. Rakibi Lydia Quigley (Manville) tarafından işyeri saldırıya uğradığında, Margaret ailesini tehlikeye atmak pahasına mücadele edecektir. Margaret'in en büyük kızı ve şehrin en beğenilen fahişesi Charlotte (Brown Findlay) Lydia'nın hem toplumda, hem de aile içindeki konumu ile uğraşmaya başlayacaktır.

Sorumlu yapımcılardan Alison Owen dizi ile ilgili "1760'lı yıllarda Londra'nın her köşesinde girişimci ve inatçı kadınlar tarafından yönetilen genelevler vardı. Tarih onları büyük oranda görmezden geldi. Ancak hikayeleri çirkin, acımasız, esprili ve gerçek." açıklamasında bulunmuştur.

Devamını Oku

Harlots Sezon 1 Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Alison Owen , Elizabeth Binns , Moira Buffini , Debra Hayward , Alison Newman , Lawrence Till Favori: 1 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 3 kullanıcı Harlots Sezon 1 dizisini izledi Diziyi Ekleyen: gunahkarsupheci