Dark Angel

6,4 2 oy

Dark Angel Dizi Konusu

İngiltere’nin kuzey doğusundaki memleketinde yaşayan Mary Ann, sevgi dolu bir eş ve anne olarak tanınmaktadır. Peki hasta kocasıyla birlikte fakirlik içinde yaşayan bu kadın, arzularının ve daha iyi bir yaşamın peşinde koşarken ne derece insafsız olabilir?

Mary Ann, arkasında herhangi bir yara ya da belirti bırakmayan metodlarla zehirleme yöntemleri izleyen bir seri katildir. Kurbanlarını sıraladığı ve işi bitince çentik attığı bir liste tutmaktadır. Victoria dönemi topluluğundan olan bu kadının bu şekilde korkunç suçlar işleyebilecek biri olduğundan şüphe etmek imkansızdır. Kuzey Doğu taraflarında sürekli seyahat ederken, kendinden şüphelenmeyecek kişilere kurnazca yakınlaşmakta, buralarda evlenip yeni aileler kurmakta ve paralarını alıp kaçmadan önce de onları öldürmektedir.

Bütün bu korkunç suçlarla birlikte Mary, sosyal ve ekonomik anlamda istediği yere gelse de daha çok ölüm gerçekleştikçe çirkin suçlarının ortaya çıkma riski de artmaktadır. 2 bölüm ve 1'er saatliktir.

Devamını Oku

Dark Angel Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Jake Lushington , Jane Hooks , Joanne Froggatt , Simon Heath , Hugo Heppell , Gwyneth Hughes Favori: 1 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 3 kullanıcı Dark Angel dizisini izledi Diziyi Ekleyen: RootluNöron
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!