Yalancısın Sen

7,6 78 oy

Yalancısın Sen Dizi Konusu

atv'nin yeni mahalle dizisi 'Yalancısın Sen'in oyuncuları Serkan Kuru ve Feride Çetin çok iddialı: Ekrana 'Süper Baba' tadında bir yapım geliyor. Evlilikten korkan erkekler bu dizide kendilerini bulacak!
Yaz sezonuna bomba gibi hazırlanan atv'de 16 Haziran akşamı 'Yalancısın Sen' adında sıcacık bir mahalle dizisi başlayacak. Çekimleri Kuzguncuk'ta gerçekleştirilen yapımın başrollerini 'Hatırla Sevgili' dizisinde pastacı Güzide rolüyle izlediğimiz Feride Çetin ve 'Kalpsiz Adam', 'Kelebek Çıkmazı', 'Emret Komutanım' adlı dizilerde rol alan Serkan Kuru üstleniyor. İsmail İncekara, Gamze Gözalan, Gül Onat, Kamuran İnselel, Aykut Taşkın gibi oyuncuların da yer aldığı 'Yalancısın Sen', özellikle kadınların bir türlü cevabını bulamadığı 'Erkekler neden evlenmekten korkar?' sorusuna yanıt arıyor. YALAN GERÇEK OLACAK Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği dizide olaylar evlilikten kaçan yakışıklı avukat Ömer ve çocuklarıyla beraber hayata tutunmaya çalışan genç anne Nazan ekseninde gelişiyor. Tesadüfler sonucu yolları kesişen adam ve kadının beyaz yalanlarla başlayan ilişkileri yavaş yavaş aşka dönüşüyor.FERİDE'YLE İYİ BİR UYUM YAKALADIK!Bugüne kadar pek çok dizide rol alan Serkan Kuru, 'Yalancısın Sen'de ilk kez başrol oynadığı için çok heyecanlı olduğunu söylüyor. Dizide Ömer karakterini canlandıran Kuru, 'Yalancısın Sen'in çok doğru bir iş olduğunu belirterek rolünü şöyle anlatıyor: "Ömer boşanma avukatı olduğu için evliliklere inanmıyor. Özellikle evlilikten korkan erkekler bu dizide kendilerinden çok şey bulacak." Rol arkadaşı Feride Çetin'le iyi bir uyum yakaladıklarını söyleyen Kuru, "Feride'yle elektriğimiz tuttu" diyor.'SÜPER BABA' GİBİ BİR MAHALLE DİZİSİ'Yalancısın Sen'in Nazan'ı Feride Çetin, projenin 'Süper Baba' tadında bir mahalle dizisi olduğunu belirtiyor. "Mutluyum. Yüzümde sürekli bir gülümse var" diyen Çetin rolünü şöyle anlatıyor: "Nazan, Ömer'le evlilik oyunu oynuyor. Çünkü Ömer'e ailesi evlenmesi için baskı yapıyor. Nazan da para karşılığında bu oyunu kabul ediyor."

Devamını Oku

Yalancısın Sen Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Hüseyin özden Favori: 70 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 15 kullanıcı Yalancısın Sen dizisini izledi Diziyi Ekleyen: KORKUKOLIK
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!