Warehouse 13

8,1 14 oy

Warehouse 13 Dizi Konusu

Warehouse 13, SyFy televizyonunda 2009 yılında yayınlanmaya başlanmış bir bilimkurgu, drama dizisidir.
Warehouse 13 dizisi, iki gizli servis ajanının Amerika Birleşik Devletleri Başkanı'nı terörist bir saldırıdan kurtardıktan sonra Warehouse 13 (Depo 13) adlı gizli bir departmana transfer edilmeleriyle başlıyor. Güney Dakota'nın ıssız ve gizli bir bölgesinde bulunan bu depoda, devlet tarafından ele geçirilen bir takım garip ve gizemli nesneler incelenmektedir. Bu iki ajanın görevide devlet tarafından istenen bu esrarengiz nesneleri depoya getirmek ve gizemini çözmektir.
Ajanlardan Pete, kural tanımaz ve meraklı bir yapıya sahipken ortağı Myka, Pete'in tam aksine kuralcı ve dikkatlidir. Bu iki zıt karakter, bir şekilde birbirlerini tamamlayarak görevlerini sürdürüyorlar.

Devamını Oku

Warehouse 13 Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: David Simkins , Dana Baratta , Matthew Federman , Stephen Scaia , Jace Alexander , Mark Winemaker , Paul M. Leonard , Drew Z. Greenberg , Suzanne Lauer , Gregg Tilson , Andrew Seklir , Jack Kenny Favori: 12 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 12 kullanıcı Warehouse 13 dizisini izledi Diziyi Ekleyen: AmonRaa

Bu dizileri de beğenebilirsiniz