Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Aşkın Peşinde Sezon 1

O Clone

Aşkın Peşinde (2001) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.3 / 10
34 oy

2001 - Brezilya

Bilim KurguRomantik

45 Dak.

Glória Perez

33 kullanıcının favori filmi

15 kullanıcı, Aşkın Peşinde dizisini izledi.

Film Özeti

Lucas ve Diogo birbirlerine çok düşkün olan ikiz kardeşlerdir. Babaları Leonidas Ferraz Brezilyanın en ünlü iş adamlarından biridir ve seyahat etmeyi çok sevmektedir. O yaz Lucas ve Diagoyu alıp Fastaki arkadaşı Alinin ziyaretine giderler. Yerinde duramayan Diago iki gün sonra Brezilyaya geri dönerek babası ve Lucası orada bırakır amacı kız arkadaşı Maysanın doğum günü partisine yetişip one evlenme teklif etmektir.
Jade, annesiyle birlikte Brezilyanın ücra mahallelerinde oturmuş annesinin bütün baskılarına rağmen adetlerini tam bilmeyen bir genç kızdır. Annesinin ölümü üzerine Amcası Alii onu yanına alır. Kuzeni Latifa ve evin yardımcısı Zoraide ile birlikte Fastaki yeni yaşamına ayak uydurmaya çalışır.Ve beklenmedik bir misafir onun hayatının hiç ummadığı bir şekilde değişmesine yol açar.
Lucas; Jadeyi görmüş ve ikilinin arasında çok büyük ama bir o kadarda imkansız bir aşk doğmuştur.
Lucas ve Jade daha fazla Fas'ta kalamayacaklarına karar vererek ; Brezilyaya kaçmak için plan yaparlar. Yoksa Jade hiç görmediği biri olan Said ile evlenmekk zorunda kalacaktır.
Bütün hazırlıklar tamamdır ancak Diagonun geçirdiği uçak kazasında ölmesi üzerine Lucas gitmak zorunda kaldığı için Jade'nin yapacak birşeyi kalmamıştır.Lucas'ın kendisiyle oyun oynadığını düşünen Jade artık Said ile evlidir.
Lucas geri döndüğü zaman Jade'nin evlendiğini ve herşeyin bittiğini öğrenip Brezilyaya geri döner. Maysa kaybettiği Diagonun yokluğunu Lucas'la yatıştırmaya çalışır. Ama umulmayacak bir şey olmuştur. Artık onlarda evlidir.
Lucas ve Jade ;
birbirlerie olan aşklarını her an her saniye birbirlerini düşünerek geçirirken etraflarındaki her şey akmaya devam eder.
Ünlü bilim adamı ve Lucas ile Diago'nun vaftiz babası olan Albieri Diago'nun ölümünü hazmedememiş ve çılgınca bir karar vererek Lucas'tan aldığı DNA örneklerini kocasından ayrılmış ama hayatta tek istediği bir çocuk sahibi olmak olan Deusanın örnekleriyle birleştirir.
Artık bunu bilen tek kişi odur. Diago yeniden doğacaktır...

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen selcuk-793
Görüşleriniz