İhanet Sezon 1

8,4 38 oy

İhanet Dizi Konusu

Duyduklarını bilirsin, gördüklerine inanırsın, ama bazen gerçekler, ne duyduğun, ne de gördüğün gibidir… 
Emir, Polis Akademisi’nden mezun olmak üzeredir. Ablası Nisa ise Hancı Holding’ de yönetim sekreteri olarak çalışmaktadır. Emir Sevgilisi Hazal’ la birlikte evlilik planları yapmaktadır. Hazal aynı zamanda Hancı Holding’ de çaycı olarak çalışmaktadır. O’nu bu işe Nisa sokmuştur. 
Hancı Holding’ in kurucusu İlhan Bey Şirketlerin yönetimini artık yeğenleri Banu ve Harun‘la, oğulları Kenan ve Sinan’ a bırakmıştır. Banu ve Harun, Holding’ e ait önemli bir araziyi İlhan Bey’den gizli, U.S.W.B. adlı çok uluslu bir şirkete satmak üzere Kerem Aslan’la irtibata geçer. İlhan Bey konuyu ‘Danışma Kurulu’ adı verilen bir gruptan haber alır ve satışa tepki gösterip tekrar yönetimin başına geçer. Ancak kısa süre sonra bir terör örgütü tarafından düzenlenen suikastla Holding’ in yönetim katındaki odasında oğullarıyla beraber öldürülür. Ölenler arasında Emir’in sekreter ablası Nisa’ da vardır. Mesleğe başlamak için gün sayan Emir, ablasının katillerini bulmak üzere bu sır cinayeti aydınlatmaya çalışırken karanlık bir güç dünyasının içine girer. Henüz uğradığı ihanetin farkında değildir çünkü suikastı yapanlar içeriden yardım almıştır!

Devamını Oku

İhanet Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: İbrahim Mertoğlu Favori: 13 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 6 kullanıcı İhanet dizisini izledi Diziyi Ekleyen: Hwoaranq