Casanova Dizi Konusu

Casanova sizi, 18. Yy. Venedik'inin sular altındaki sokaklarından, Paris'in ihtilal öncesi salonlarına, oradan da III. George dönemi Londra limanlarına sürükleyecek keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.
Bu düşünce ve bilim çağında, Casanova, zevkin ve eğlencenin, kumar yeteneğinin ve centilmenliğin tüm getirilerini ustaca birer manevrayla kendi hayatını güzelleştirmek için kullanır.
Bir gün bir keman virtiyözü, bir gün bir rahip, bir gün kumarbaz, bir gün ise zeki bir piyango idarecisi olur. Aslında o hem köylü hem de bir soyludur, hem zengindir hem de çok fakir. Ama yalnızca bir konuda herkesten üstündür: O karşı konulamaz bir aşk adamıdır. Her ne kadar geçici olsa da, sevdiğinde tüm bağlılığı ve samimiyeti ile sever. Öyle ki konteslerin, artistlerin ve hatta bir rahibenin bulunduğu aşk defteri bir hayli kabarıktır. Fakat tüm hayatı boyunca sevdiği ve her şeyden, herkesten sakındığı, sadece bir gerçek aşkı vardır: Henriette… Ve bütün ömrü boyunca yaptığı her şey, onun sevgisini kalbinde hissedebilmek içindir.

Devamını Oku
Favori: 70 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 41 kullanıcı Casanova dizisini izledi Diziyi Ekleyen: laracroft21