Mavi Kolye

8,1 25 oy

Mavi Kolye Dizi Konusu

Başarılı iş adamı ve disiplinli bir baba olan Selçuk Bey yaşları altı ila onbir arasında değişen iki kız ve iki erkek çocuğu ile birlikte lüks bir evde yaşamaktadır. Yakışıklı, karizmatik ve orta yaş grubunda olan Selçuk Bey, paragöz, statü düşkünü genç bir kadın olan Aylin'le sözlüdür. Aylin annesi Selma Hanım ile birlikte ayrı bir evde yaşamaktadır.
Selma Hanım kızını Selçuk Bey ile evlendirebilmek için elinden geleni yapar. Selçuk Bey'in çocukları ise bu iki kadından nefret ederler. Olası bir evliliği engellemek için her türlü numaraya baş vururlar. Özellikle küçük kız kardeş Ece'nin annesinden yadigar 'Mavi Kolye'nin sihiriyle olağandışı görüntüler yaratarak iki kadını da şakına çevirirler. Neler olduğunu anlayamayan anne ve kız psikolojik olarak çok yıpransalar da Selçuk Bey'i kaybetmeyi göze alamazlar. Aynı sihirli oyunları bakıcı kadın ve ev çalışanlarına da yapan çocuklara dadılar daha fazla katlanamaz ve çok kısa bir sürede evi terk ederler.
Sihirden ve olaylardan haberi olmayan Selçuk Bey çocuklara dadı bulamamaktan şikayet ederken bir gün sekreterinin önerisi ile genç bir kadınla dadılık yapması için anlaşır. Ve genç, güzel, hayatla barışık, çılgın biri olan Nil dört çocuğa dadı olarak eve gelir. Çocukları Nil ile olan ilişkilerini ve Nil'in Selçuk Bey'le duygusal yakınlaşmasını komedi tarzında yansıtan dizi film ilerleyen bölümlerde zevkle izlenecek.

Devamını Oku

Mavi Kolye Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Favori: 19 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 5 kullanıcı Mavi Kolye dizisini izledi

Foto Galeri

Tümünü Gör