Fratricide

0,0 0 oy

Fratricide Film Konusu

Almanya’da yaşayan Kürt göçmeni Mehmet, kardeşi Azad’ında gelişi için para öder. Düşler ülkesine gelir gelmez iltica merkezine sürülen Azad, umutsuzluğun da etkisiyle 11 yasıdaki yetim Kurt çocuğu Ibo’yla arkadaş olur. Iki genç arasıda sıcak bağlar oluşur.
Ahmet ve Zeki, ikinci kuşak genç Türklerdir: ıssız olmaları kültürlerinden kopuk olup Alman yaşamıda da yer bulamamaları iki genci tatminsizlik ve nefrete sürükler. Kuçük suçlar isleyip hırçın Pitbull kopekleriyle insanlara korku saçarlar. Bu dört genç tanışıp birlikte gezince, hep beraber şiddet ağına duşerler.
Kardes Cinayeti, etkileyici bir drama, varoluş hakkına bir haykırış ve bir Fassbinder filmi kadar “uzlaşmaz” bir yapıt. Kaderlerine terkedildikleri, umursanmadıkları bir ulkede ilticacıların yaşamına bir bakış. Film, tamamen amator genç aktörler tarafıdan sırtlanmış ve Locarno film Festivalinde Gümüş Kaplan ödülü kazanmış.

Devamını Oku

Fratricide Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Donato Rotunno , Eddy Géradon-luyckx , Yilmaz Arslan , Eric Tavitian Filmi İzleyenler: 1 kullanıcı Fratricide filmini izledi Filmi Ekleyen: Aykutfb1907
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!