Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Irina Palm

Bütün Fragmanlar ►
Irina Palm (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0 / 10
33 oy

2 Kasım 2007

2007 - BelçikaLüksemburgİngiltereAlmanyaFransa

Dram

103 Dak.

Sam Garbarski Philippe Blasband Martin Herron

17 kullanıcının favori filmi

2 kullanıcı, Irina Palm filmini izledi.

Irina Palm Film Konusu

Orta yaşlı Maggie torununun hayatını kurtaracak tedavi için gerekli olan parayı bulmak zorundadır. Bütün maddi kaynakları tükenen Maggie, tek oğlu Tom ve karısı Sarah’ ın azalan umutlarını ayakta tutmak için elinde geleni yapar.
“Hostes aranıyor” ilanı gözüne iliştiğinde ise kendini bir seks kulübünde bulur. İşin içeriği ise saygın, orta sınıf bir kadın için oldukça şaşırtıcıdır. Evini küçük Olly’ nin tedavi masraflarını karşılamak için çoktan satmış olan Maggie , en kısa yoldan para kazanmak için son şansı olan bu işi kabul eder.
Çekingen Maggie için seks dünyasındaki bu başlangıç oldukça zordur. Çokbilmiş iş arkadaşı Luisa, Maggie’e yardımcı olur ve iki kadın arasında dokunaklı bir arkadaslık başlar. İşveren Miki işine bağlı Maggie’ yi arzulanan ve iyi kazanan “Irina Palm” a dönüştürür.
Maggie bundan böyle kendini yaşlı ve işe yaramaz olarak görmeyecektir.
Maggie’nin bu çifte hayatı dedikoducu komşularının gözünden kaçmaz. Dik başlı kadın inatla sessizliğini korur, paranın kaynağını kendi oğlundan bile saklar. Fakat ortaya çıkması kaçınılmazdır ve Maggie ikiyüzlülüğün çirkin yüzüyle ve kendi vicdanıyla yüzleşmek zorundadır. Başını dik tutmaya çalışan Maggie aile sevgisinden başka şeyler de bulacaktır…

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen dimswart
Görüşleriniz