Kasımda Aşk Başkadır

8.1 2892 oy

Kasımda Aşk Başkadır Film Konusu

Nelson Moss (Keanu Reeves) ve Sara Deever (Charlize Theron) bir sürücü sınavı esnasında karşılaşmışlardır. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici ve hayatı özgürce yaşamaya çalışan bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen bir reklamcıdır. Sara onunla 1 ay geçirmesini, ardında onu çok daha mutlu bir insan yapacağını söyler. Nelson ilk başta bunu kabul etmez, ancak aynı günde işini ve kız arkadaşını kaybettikten sonra Sara'nın yanına gelir.
Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok. İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.

Devamını Oku

Kasımda Aşk Başkadır Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Seslendirenler: Yekta Kopan Özden Ayyıldız Burcu Güneştutar Volkan Ateş Akyılmaz Senaryo: Herman Raucher Paul Yurick Kurt Voelker Yapımcı: Favori: 3882 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 3769 kullanıcı Kasımda Aşk Başkadır filmini izledi