Deadly Friend

6.3 16 oy

Deadly Friend Film Konusu

Tipsiz bir lise öğrencisi olan Paul, annesi ile birlikte yeni bir eve taşınırlar. Paul, dünyanın en büyük buluşlarından birini gerçekleştirmiş ve bırakın 1986′yı, bugünün teknolojisi ile bile hayal olan insansı robotu yeni yetme haline rağmen geliştirmiştir. (Ancak nedense hiç kimse, espri anlayışı olan, insan gibi düşünebilen ve hatta diş bileyebilen, intikam duygularına bile haiz bu robota en ufak ilgi göstermemekte, herkes robota köpek, Paul’a sıradan genç muamelesi yapmaktadır).
Paul ve annesinin yeni komşuları bir baba ve onun Paul ile yaşıt kızı Samantha’dır. Paul ve Samantha arasında kaçınılmaz bir yakınlaşma meydana gelir. Buna karşılık Samantha’nın babası psikopat, sapık ve antisosyal bir adamdır. Kıza etmediğini bırakmayan hain baba, merdivenlerden yuvarlama suretiyle Sam’in komaya girmesine de neden olur. Sam hastanede ölümle pençeleşmektedir. Diğer yandan Paul’un insan ve robot sevgisinden nasibini almamış yaşlı komşuları dom dom kurşunu ile robotu iki kaşının arasından vurmuştur. Paul’un en iyi iki dostu böylece yitip gitmiştir.
Paul’un elinde kalan ise robotun beyni ve beyin ölümü gerçekleşmiş olan Sam’in vücududur. Paul, üstün zekasına yaraşır muazzam bir planla robotun devresini Sam’in beynine takmaya karar verir. Sam ayaklanır ayaklanmasına, ama hareketleri kopuk kopuktur ve kendisini intikam peşindeki bir robot zannetmektedir.

Devamını Oku

Deadly Friend Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Seslendirenler: Charles Fleischer Senaryo: Bruce Joel Rubin Yapımcı: Favori: 14 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 9 kullanıcı Deadly Friend filmini izledi Filmi Ekleyen: Kefka