De Vierde Man

6,9 9 oy

De Vierde Man Film Konusu

Christine, güzel, genç ve zengindir.Onun üç kocası da trajik öldü. Bu Christine için onu dördüncü adam bulmak için zamanı.
The Fourth Man (Hollandaca: De Vierde Man) Gerard Reve romanından De Vierde Man dayalı Paul Verhoeven tarafından 1983 gerilim filmi.Gerard Reve (Jeroen Krabbe), alkolik, biseksüel romancı, Amsterdam Vlissingen Edebiyat Topluluğu de bir konuşma bırakır. Orada cinsel dönüşümlü bir cadı olarak tarif edilir çekici sayman, Christine Halslag (Renée Soutendijk), kara dul, Delilah ve Şeytan ile ilgili olur.Meryem onun dördüncü kurbanı olarak hedef olduğunu göstermek için vizyonlar kendisine görünür.Alkollü eşcinsel ve ölüm sık vizyonları olan marazi Katolik yazar Gerard Reve Vlissingen edebiyat kulübünde bir konferans vermek üzere davet edilir.Mary "Herkes bir uyarı dinlemek gerekir verilmiş" diyor. Gerard ve dinler hayatı giderek artmaktadır.

Devamını Oku

De Vierde Man Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Rob Houwer Diğer Adı: The Fourth Man Favori: 4 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 3 kullanıcı De Vierde Man filmini izledi Filmi Ekleyen: Aquuamarine