Çalınmış Öpücükler

7,1 15 oy

Çalınmış Öpücükler Film Konusu

Antoine( Jean-Pierre Léaud) Yeni sevgilisi , kemancı Christine Darbon'u seviyor( Claude Jade) . Christine o damladınca arkadaşlarladır. , Ve ebeveynleri Antoine kendileriyi eğlendirmeli O bir otel gecesi tezgahtarı o Antoinenin, silahlı kuvvetler servisinden geri döndiğini öğrendikten sonra gibinin, yeni işinde onu selamlayan gider. Bir parlak belki bu zaman , romantizmin, mutlulukla Antoine için ters çevirecek olduğuna imzalar.
sonra , Christine tahmin Antoine'nin en son işine kalkışır , Taksi sürücüsü veya su tadıcısından hoşlanan tahminleri eğlendirici şekilde atıyor. Filmin sonu tarafından , Antoine bir TV tamircisi oldu. O Christine 'ye karşı tutan bir kin oldu , Bu yüzden o ona adında TV tamiri servisi için şirketi tarafından arkayı kazanır. Şirket telafi edilemez bir TV tamir etmek için saatlar yorucu için kalmak için o zaman mecbur edilen Antoine ,ı gönderir. Sabah yerleştiren onların ikisini beraber bulur.

Devamını Oku

Çalınmış Öpücükler Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: François Truffaut , Marcel Berbert Diğer Adı: Stolen Kisses Favori: 7 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 7 kullanıcı Çalınmış Öpücükler filmini izledi Filmi Ekleyen: soilwork