Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Karım Hakkında Her Şey

All About My Wife

Karım Hakkında Her Şey (2012) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.2 / 10
52 oy

2012 - Güney Kore

DramKomediRomantik

121 Dak.

Seong-ryong Heo Min Kyu-dong

Nae Anaeui Modeun Geot

24 kullanıcının favori filmi

63 kullanıcı, Karım Hakkında Her Şey filmini izledi.

Karım Hakkında Her Şey Film Konusu

Jeong In (Im Su Jeong) ve Du Hyeon (Lee Seon Gyun) bir deprem sırasında Japonya'nın Nagoya ilinde karşılaşır ve o an ilk görüşte aşk'a tutulurlar. Çiftin arasında hızla aşk filizlenir ve yedi yıl sonra bu çılgın aşıklar evlenir.
Jeong In: yıllara meydan okurmuşçasına hala çekici, şık ve tutkuludur fakat Du Hyeon ise acınası bir haldedir. Karısının sürekli dırdır etmesinden ve olumsuz düşüncelerinden bıkmıştır.
Jeong-in, insanların gözünde kusursuz kocasına göre ise dünyanın en ama en kötü karısıdır. Ayrıca boşanmak istese bile bunu söyleyemeyecek kadar da zavallıdır. Du Hyeon, sırf karısından kurtulmak için patronuna başka bir işe transfer edilmek istediğini bile söyler.
Bir gün, Du Hyeon komşusunun kapısında her dakika değişik değişik kızlar görür ve haliyle komşusu Seong Gi'nin yaşına rağmen iyi bir çapkın olduğunu düşünür.
Seong Gi kadınlar üzerinde olağan üstü bir yeteneğe sahiptir lakin o bu yeteneğini kullanmaya bir son vermek istemektedir. Derken tam bu sırada, Du Hyeon'un aklına bir fikir gelir. "Mükemmel Bir Son" için komşusu Seong Gi'den karısını tavlamasını ister.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen becauseyou
Görüşleriniz