1942'ye Dönüş

7,1 29 oy

1942'ye Dönüş Film Konusu

1942 yılında 2. Dünya Savaşı, tüm dünyada olduğu gibi Doğu Asya'da da tüm hızıyla sürmektedir. Japonya ile savaş halinde olan Çin, savaş yetmezmiş gibi bir de müthiş bir kıtlıkla mücadele etmek zorunda kalmıştır. Henan eyaletinde zengin bir toprak sahibi olan Fan (Zhang Guoli) bu kıtlıktan çok fazla etkilenmemiştir. Ancak günün birinde köyüne gelerek tüm mallarını yağmalayan ve oğlunu öldüren bir çete her şeyi değiştirir. Fan, onun genç kızı Xing Xing (Fiona Wang), uşağı Shuang Zhu (Zhang Mo) ve eşiyle birlikte evini terketmek zorunda kalır. Yolda Fan'ın yanına aldığı son para da çalınınca çok zor günle geçirirler. Bütün zorluklara Japonya'nın sonu gelmez bombardımanları da eklenince Fan kendini büyük bir hayatta kalma savaşının ortasında bulacaktır.
Tam bu sırada Amerikalı bir gazeteci (Adrian Brody), bölgenin içler acısı haline yakından tanık olmakta ve durumun vahametini tüm çıplaklığıyla gazetesinde yazmaktadır.

Devamını Oku

1942'ye Dönüş Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Kuo-fu Chen , Peter Lam Diğer Adı: Yi jiu si er Favori: 8 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 19 kullanıcı 1942'ye Dönüş filmini izledi Filmi Ekleyen: acle