Geniş Aile: Yapıştır

6.4 327 oy

Geniş Aile: Yapıştır Film Konusu

Cevahir’in (Ufuk Özkan) babaannesi Hafize’nin (Tanju Tuncel) hastalanması üzerine; tedavi için yeterli parayı bulmaya çalışan Cevahir’in eline bir define haritası geçer. Cevahir’in belalısı Koyu Bilal (Fırat Tanış) olayın kokusunu alır ve haritanın yarısını kaparak haritanın gösterdiği yere, Ayvalık’a doğru yola çıkar. Cevahir de Ulvi (Bülent Çolak) ile beraber Ayvalık yoluna düşer. Heyecan ve macera dolu bir define arayışına dönüşen yolculukta hepsi, kendilerini hiç beklemedikleri durumların, olayların ve belaların içinde bulurlar.
Televizyon ekranlarının en sevilen, uzun soluklu projelerinden biri olan Geniş Aile dizisinin sinema filmi olan yapımda, kadro büyük ölçüde korunuyor. Komedi türündeki filmin yapımcılığını Barakuda Film üstlenirken, yönetmen koltuğunda dizide olduğu gibi Ömer Uğur oturuyor. Senaryo ise Cüneyt İnay'a ait.

Devamını Oku

Geniş Aile: Yapıştır Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Senaryo: Cüneyt İnay Yapımcı:  - Favori: 84 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 310 kullanıcı Geniş Aile: Yapıştır filmini izledi Filmi Ekleyen: mysterio7