Can Dostum

8.1 33 oy

Can Dostum Film Konusu

W. Bruce Cameron'ın 2010 yılında yayınlanan aynı adlı romanından uyarlan film, hayatlarının değerini sadık bir köpek sayesine anlayan değişik insanların öyküsünü anlatıyor. Kendi varlığının anlamını ve değerini bulmaya çalışan bir köpek, yaşamın amacını çözmek için bir yolculuğa çıkar. Reenkarnasyonla 1950'lerden 1980'lere kadar değişik zaman dilimleri ve değişik sahipler eşliğinde bunu yaparken de 'her köpek bir sebep için vardır ve hiçbir köpek sadece varolmak için varolmaz' mottosuyla hareket eder. Macerasına 'Toby' ismiyle başlayan köpek, can bulduğu her bedende ayrı bir hikayenin kahramanı olacaktır.
İsveçli efsanevi sinemacı Lasse Hallström'ün yönettiği film, hem dokunaklı hem eğlenceli konusuyla dikkat çekiyor. Çekimler sırasında bir köpeğin boğulma tehlikesiyle karşılaşması hayvanseverlerin tepkisini çekmiş ve tartışmalara da yol açmıştı.

Devamını Oku

Can Dostum Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Senaryo: Cathryn Michon Yapımcı: Favori: 42 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 62 kullanıcı Can Dostum filmini izledi Filmi Ekleyen: Aquuamarine
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!