Kızlar Ve Erkekler Film Konusu

Ryan ve Jennifer birbirlerine tamamen zıttırlar, en azından hep böyle olduğuna inanmışlardır. On iki yaşında ilk tanıştıklarında birbirlerinden hoşlanmamışlar, biraz daha büyüdükten sonra yeniden karşılaştıklarında ise birbirlerinden nefret etmişlerdir. Fakat kolejde yeniden görüşünce Ryan ve Jennifer aralarındaki farkların onları birbirlerine bağladığını ve pek sık rastlanmayan bir dostluğun filizlendiğini farkederler.
Çocukken bir uçakta tanışan Jennifer ve Ryan, o an hayatlarını nasıl geçireceklerini belirlemişlerdir: Hem kavga, hem flört ederek. Bundan sonraki bir kaç yıl içinde bir kaç kez bir araya gelecekler ve bu zamanları birbirlerini aşağılamak için kullanacaklardır. Fakat ikisi de Berkeley'deki California Üniversitesi'ne girince, yıllardır süren düşmanlıkları yerini eşine az rastlanır bir arkadaşlığa bırakacaktır.

Devamını Oku

Kızlar Ve Erkekler Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Jay Cohen , Lee Gottsegen , Murray Schisgal , Jill Messick Favori: 63 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 33 kullanıcı Kızlar Ve Erkekler filmini izledi Filmi Ekleyen: heroes82