İkiz Kızkardeşler

7,7 18 oy

İkiz Kızkardeşler Film Konusu

1925 Köln'ünde, anne-babalarının kaybıyla mutlu ve huzurlu yaşamları tökezleyen ve ortada kalan ikiz kız kardeşlerden veremli olanı hali vakti yerinde, kültürlü Hollanda'da yaşayan bir akraba himayesine alır. Sağlıklı olanıysa bir Alman çiftçi ailesi olan akrabaları çiftlikte çalıştırmak için yanına alırlar.
Hasta olan, Lotte, özenli bir bakımla sağlığına kavuşup sevgi dolu ortamda her imkana sahip olarak narin bir şekilde büyütülürken, diğeri, Anna, acımasız koşullarda, her türlü işe koşturularak, okula gitmesine izin verilmeyerek zorlu bir şekilde yetişir.
Birbirlerinden hoşlanmayan her iki aile de himayesinde bulunan kardeşlerin birbirleriyle bağlantı kurmalarını istemez ve haberleşmelerine engel olur.
Zorlu yılların ardından, kendine yeten güçlü bir genç kız olan Anna kız kardeşiyle iletişim kurmak için her yolu dener. Ancak artık mesafeler, uzaklıklar, sınırlar değildir aralarındaki engel. 2. Dünya Savaşı'nın arifesinde bambaşka engeller onların yollarını gözlemektedir.

Devamını Oku

İkiz Kızkardeşler Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Jani Thiltges , Hanneke Niens , Anton Smit , Madelon Veldhuizen Diğer Adı: Twin Sisters Favori: 12 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 20 kullanıcı İkiz Kızkardeşler filmini izledi Filmi Ekleyen: ruyakiz
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!