The Tooth Fairy Film Konusu

Hikayeye göre 150 yıl kadar önce Karanlık Düşen (Darkness Falls) kasabasında bütün çocuklar Matilda Dixon adlı yaşlı kadını çok severmiş. Ne zaman içlerinden biri bir dişini düşürse bunu O’na getirip karşılığında bir altın aldıkları için O’na “Diş Perisi” demeye başlamışlar. Ama kader Matilda’ya iyi davranmamış. Bir gece Deniz Feneri Burnundaki evinde yangın çıkmış ve yüzü feci şekilde yanmış. Matildanın yanan yüzü ışığa karşı öyle hassaslaşmışki, sadece geceleri dışarı çıkabiliyormuş. Sürekli porselen bir maske taktığı için kimse onun yüzüne bakamıyormuş.
Bir gün iki çocuk eve dönmemiş. Kasaba halkı Matilda’yı suçlamış ve onu asmışlar. Maskesini yüzünden çıkararak yanmış ve korkunç yüzünü güneş ışığına maruz bırakmışlar. Ve Matilda son nefesini verirken Karanlık Düşen Kasabasını Lanetlemiş. Ertesi sabah kaybolan iki çocuk sağ salim bulunmuş. Çok büyük bi hata yaptıklarını anlayan kasaba, bu sırrı Matilda ile birlikte gömmüş.
O zamandan beri bazıları Matilda’nın, Karanlık Düşen kasabasının çocuklarını son dişlerini düşürdüğü gece onları ziyaret ettiğine inanır. Gelir… O’nun yüzüne bakan herkesten intikamını alır… ve lanetini gerçekleştirirmiş.

Devamını Oku

The Tooth Fairy Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Stephen J. Cannell , Michael Dubelko , Shane A. Walsh Favori: 9 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 6 kullanıcı The Tooth Fairy filmini izledi Filmi Ekleyen: wbhypnose