Ringers: Lord Of The Fans

7,8 83 oy

Ringers: Lord Of The Fans Film Konusu

Orta Dünya coğrafyası nasıl olup da en iyi bildiğimiz şeylerden biri oluverdi? Bilbo, Frodo gibi isimler de nereden çıktı? Hobbit'ler mi? Elf mi dediniz? Karanlık Lord Sauron da kim? Ne Gandalf'ı?
Bir gün cesur bir Yeni Zelandalı sinemacı, fantastik edebiyatın en sevilen varlığına el attığında, Tolkien'in fanları zaten milyonlarcaydı. Aslında Peter Jackson'ın da fena olmayan bir sayıda müridi vardı. Ama Yüzüklerin Efendisi üçlemesi hem rüyayı gerçekleştiren sinemacı ve oyunculara hem de Tolkien'e ve onun yarattığı hayal mahsüllerine emsali görülmemiş bir şöhretin kapılarını açtı.
İşte senarist/yapımcı/yönetmen Carlene Cordova, uzun metraj belgeseliyle bu fenomeni anlamaya girişmiş. Bunun için film rüyasını gerçek yapan herkesle konuşmuş. Bununla da yetinmeyerek fantastik edebiyatın ünlü isimlerini, yazarları, illüstratörleri ve dahi Hollywood'da ergen fantezilerine prim veren isimleri kamerasının karşısına koymuş.
 

Devamını Oku

Ringers: Lord Of The Fans Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Cliff Broadway Favori: 66 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 13 kullanıcı Ringers: Lord Of The Fans filmini izledi Filmi Ekleyen: atilgan-han
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!