Yaşayan ölülerin Dönüşü 1

8,1 22 oy

Yaşayan ölülerin Dönüşü 1 Film Konusu

Film içinde film olarak bakabileceğimiz anlatımda ”Return”, ”Night”ın devamı izlenimi verilmiştir. Filmin konusu ise kısaca şöyle; Tıbbi malzeme deposunda çalışan iki beceriksiz Freddy ve Frank deponun bodrum katında bulunan ve içinde bir cesedin bulunduğu, büyük bir varili incelerken yanlışlıkla varildeki gazı boşaltırlar. Gazdan baygınlık geçiren Freddy ve Frank ayıldıktan sonra tekrar yukarı çıkarlar ve inanılmaz şeyler olmaya başlar. Varilden sızan gaz havalandırmadan bütün depoya yayılmıştır. Doldurulmuş hayvanlar, deney için dondurulmuş kobaylar ve derin dondurucudaki bir kadavra aniden canlanmıştır.
Korku içinde deponun sahibi olan Ernie ararlar. Dondurucudaki kadavrayı parçalara ayırırlar ama yinede onu öldüremezler. Son çare olarak deponun karşısındaki morgun fırınında onu yakıp kurtulmak isterler ama yaktıkları zaman kadavradan çıkan dumanlar, ne hikmetse aniden başlayan yağmur suyuyla birlikte hemen morgun yakınındaki mezarlığın üstüne siner. O sırada mezarlıkta eğlenen bir grup serseri genç ise kendilerini bir anda yaşayan ölülerin arasında bulurlar. Hepsi ayrılıp depoya ve morga kaçarlar. Ölüler ise ”braaiiin braaiiin..” nidalarıyla yavaş yavaş etrafa yayılmaktadır.
Filmde punkçu gençlerin mezarlıktaki eğlenceleri görülmeye değer. Ayrıca filmin soundtrack parçaları son derece başarılı.Özellikle başlangıç intro müziği tam bir zombi klasiği.. ( Korku Sitesi :Devilboy A tşkler)

Devamını Oku

Yaşayan ölülerin Dönüşü 1 Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Tom Fox Favori: 16 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 14 kullanıcı Yaşayan ölülerin Dönüşü 1 filmini izledi Filmi Ekleyen: crazybeau