Perfect Creature

6.5 27 oy

Perfect Creature Film Konusu

Üç asır önce, Guiseppi De Angelo adlı bir simyacı genetik biliminin temel sırrını tesadüfen keşfetmişti. Bu temel sır tarihi ebediyen değiştirebilirdi. 300 yılda Simyacının devam ettirdiği deneyleriyle büyük veba dünyaya yayılmıştı. Simyacı sonuçlarını hiç düşünmeden denemeleriyle Tanrının hayat kanunlarını keşfetmişti. Veba ve grip Avrupa’yı ve kolonilerin geride kalanlarını harap etmişti. Simyacı Guiseppi De Angelo aynı zamanda bir şey daha keşfetmişti. Bir mucize. Büyük vebadan bir şey daha ortaya çıkarmıştı.
1960’larda New Zealand’nın Nuovo Zelandia olarak bilindiği dönemde Perfect Creature, vampirler ve insanların barış içinde, insanların bir sonraki aşaması olan kan emicilerle beraber var olabildikleri bir dünya hayal ediyordu. Bu ince denge grip salgını insan ırkına yayılmaya başladığında yıkılmaya yüz tuttu. Kilise Silus’ı dininden dönen vampir Edgar’ı yakalaması için görevlendirdi. Silus güçlerini insan polisi Burrows’la birleştirdi. Ve Edgar’ın karanlık sırrını keşfetti.

Devamını Oku

Perfect Creature Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Senaryo: Glenn Standring Yapımcı: Favori: 14 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 6 kullanıcı Perfect Creature filmini izledi Filmi Ekleyen: Esas Oglan

Foto Galeri

Tümünü Gör