Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Spring Bears Love

Bomnalui Gomeul Johahaseyo

Spring Bears Love (2003) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
4.1 / 10
3 oy

2003 - Güney Kore

KomediRomantik

98 Dak.

 -

Hwang Jo-yoon

Do You Like Spring Bear

4 kullanıcı, Spring Bears Love filmini izledi.

Film Özeti

Hyun-Jae adlı genç bir kadın, bir sanat kitabı bakarak trende olduğunu. o sayfaları çevirir, o ilkbahar birlikte oynayan ayıların bir resim altında yazılı bir mesaj keşfeder. O okur:
Seni çok seviyorum.
ilkbahar bir ayı gibi, ben sırlarını bilir
... hoş bir ayı gibisin.
Bu sana olan aşkım sadece başlangıcıdır.
Bir sonraki kitabı O'nun Pencere de Gustave Caillebette 'Young Man olduğunu.
Hyun-chae sorun aşk bulmakta olan bir şanssız bir kızdır. terbiyesizlik ile tarihi, o çok uzun bir adam tutmak edemiyor. hayatı boyunca, o aşk ile başarısız olmuştur ama onu kötü davranış ve saf dürüst ömrü boyunca devam ediyor.
Babası alkolik, bir heavysmoker ve bir yazar, sık sık onu daha iyi düşünmelerine yardımcı olduğunu söyleyerek, kütüphane onu sanat kitapları getirmek için Hyun-chae güvenmektedir. Hyun-chae, umutsuz o aşık olduğu gibi, çocukluk onun en iyi arkadaşı, Dong-ha onunla olmak için askeri geri geldiğini görmek için başarısız olur. Yerine, Chae-hyun onu içindir ki mümin, sanat kitapları içinde aşk notları yazmış adam saplantı haline gelir. Bu düşünce ile, o karşılayan her insanın belki bu sadece bir yabancı olabilir inanan, zihin kararlı bir devlet ile yazar arar. Ancak bu kütüphane aşk gerçekten onun içindir notlar nelerdir?

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen truva81
Görüşleriniz