Lilo ve Stitch

8.1 217 oy

Lilo ve Stitch Film Konusu

Yeryüzü cennetlerinden Hawai’de yaşayan Lilo, kendisini yalnız hissetmektedir. Yalnız gecelerinden birinde bir yıldızın kaydığını gören Lilo, uzayın derinliklerinden bir arkadaş diler. Dileğinin karşılığı, uzay hapishanesi kaçkını ve genetik harikası Stitch olur.
 
Aslında Stitch’in yönetimindeki uzay gemisi dünyaya çarpmıştır. Stitch de dünyalıların kendisini yadırgamaması için küçük ve sevimli bir köpeğe dönüşmüştür. Stitch’i çok seven Lilo hemen evlat edinir. Bu durum Stitch için bir kabusun başlangıcı olur. Acımasız Dr. Jumbo Jookiba tarafından geliştirilmiş genetik bir denek olmasına rağmen Lilo ve çevresindekilerle olan ilişki sayesinde aile sevgisini tanır. Lilo’nun sevgisi, inancı ve aile kavramına duyduğu saygı Stitch’in genetik yapısını bozar ve sonunda Stitch de insani değerlerle donanır.

Devamını Oku

Lilo ve Stitch Filmi Seslendirenler

Tümünü Gör
Yönetmen: Seslendirenler: Gizem Güven Ving Rhames Daveigh Chase Tia Carrere Murat Şen Senaryo: Chris Sanders Dean DeBlois Yapımcı: Diğer Adı: Lilo and Stitch Favori: 198 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 298 kullanıcı Lilo ve Stitch filmini izledi Filmi Ekleyen: mustomm