İkili Oyun

7,8 122 oy

İkili Oyun Film Konusu

New York’un en ünlü reklam ajansının çapkın ve başarılı yöneticisi olan Eddie (Til Schweiger) patronunun kızı Judy ile nişanlıdır. Eddie bir sabah özel sekreteri ve arkadaşı olan Angelina’nın, Judy’nin kardeşi Anthony tarafından tecavüze uğradığını öğrenir. Kendi kusursuz imajını korumak ve evlilik planının tehlikeye girmemesi için mahkemede Anthony lehine yalan ifade vermek zorunda kalır. Bu olay Eddie’nin hayatındaki felaketlerin başlangıcı olur. Hatta işlemediği bir cinayet için suçlanır. Gerilim dolu dava sürecinde Judy’nin ailesinin yıllardır sakladığı sır ortaya çıkacak ve Eddie ile Judy’yi kendileriyle hesaplaşmaya ve söyledikleri yalanların sonuçlarına katlanmaya zorlayacaktır.
Uyarılar •    18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. •    Şiddet ve korku unsurları içerir. •    Cinsellik unsurları içerir.

Devamını Oku

İkili Oyun Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Til Schweiger , Shannon Mildon , Thomas Zickler , Ingo Vollkammer , Klaus Dohle , Josef Steinberger Favori: 86 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 53 kullanıcı İkili Oyun filmini izledi Filmi Ekleyen: Esas Oglan